| sweetydeea a întrebat:

Buna sad tuturorsadAm si eu o problema destul de mare pentru mine. am luat in teza la matematica nota 5.:O deci nici mie nu`mi vine sa cred cum am ajuns in halul acesta.Eu care luam 9 prin teze. Si am note ft bune 10, 9, 8 thinking chiar nu inteleg. Am plans pentru aceasta nota. deci problema mea este ca... imi este cam frica sa le spun parintilor...sigur o sa ma certe, o sa ma pedepseasca:-s imi este frica.si plang seara din aceasta cauza.:-((

2 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

-Ar trebui sa le spui, doar sunt parintii tai si indiferent ce o sa iti spuna ei stiu ca tu esti o fata silitoare si ca de data aceasta a fost din neatentie explica'le si tu ca nu stii de ce ai luat cinci si o sa te inteleaga zic euwinking. Bafta puppy dog eyes

| sweetydeea explică:

P.S dau funda celui mai bun raspuns. Si va rog cu raspunsuri serioase.