| zuzu_3087 a întrebat:

Buna tuturor big hug

dupa cum stiti vine revelionul si sunt invitata acasa la prietenul meu...eu sunt mai rusionasa de felul meu si imi este rusine sa dansez.mai ales acum ca nu cunosc pe nimeni decat pe el. si in plus nici nu stiu sa dansezcrying. nici un gen de muzica. puteti sa'mi dati niste filmulete din acelea de pe youtube care iti arata niste pasi? am gasit eu odata nu era in romana dar acum nu le mai gasescsad. cred ca vor fi mai multa muzica de club si niste manele... spuneti'mi si cum asi putea sa scap de timiditate.macar pentru o seara.

va rog ajutati-ma! multumesc:*:*. dau funda!:X

Răspuns Câştigător
| sweetkidd a răspuns:

Buna ZuZu>:D<

Hey:*muzica vine din interior

Nici eu nu stiu sa dansez... apropo daca o sa fie muzica ca de club sau manele nu trebuie sa dansezi ca si cum a fi pe scena:*

Poti sa. ti misti umerele ...sti tu:*

sau daca vrei pasi de dans:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Eu sper ca ti.am fost de ajutor

iti urez multa bafta si distractie placuta:*

fundita?

1 răspuns:
| NobodyHeree a răspuns:

Buna! Pai singurul lucru sa scapi de timiditate ar fi sa te integrezi mai mult in grupul de prieteni si daca este muzica de club acest lucru inseamna ca poti sa dai din funduletz si din piept(la fel si pentru manele) nu este chiar asa de greu:X

http://www.youtube.com/watch?v=VbwUX_YdBWc

Priveste fetele de aici... ceva de genul :)

Bafta!

fundita?