| simo90 a întrebat:

Eu am o problema si poate ma puteti ajutahappy nu imi mai merge winampul, adica daca il deschid sa imi cante vreo mel, imi apare un chemar si imi zice ca s-a produs o eroare. L-am dezinstalat, l-am reinstalat, insa degeaba, cu orice tip de winamphappy. Ce credeti ca ar trebui sa fac pentru a functiona? Multumesc anticipat!:*

1 răspuns:
| moddie a răspuns:

Eroarea aia are un scop sa apara happy
*trebuie s-o citesti, si rezolvi in functie de ce scrie acolo.

*o eroare asemanatoare primesti in cazul in care nu ai instalat sau enable-uit driverul audio (poti asculta muzica pe site-uri sau cu alt player?)