| MusicAlina a întrebat:

Eu am observat la 10 ani cand ma durea gatul aveam temperatura.Ma simteam rau.Mama a intrat in camera mea si mi-a spus:Eu m-am saturat de tine imi dau banii ca sa te lecuesti dar nici un rezultat sa mori in spital.Ea nu o data mea spup asa dar de 3 ori.Ma durea inima de asa cuvinte.Asta era in 2010 dar tot una tin minte ma numeate foarte urit ce de facut?

5 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Buna! Stiu ca aceste cuvinte te dor, mai ales ca sunt venite de la persoana care ar trebui sa te iubeasca cel mai mult si sa aiba grija de tine, sa-si dea viata pentru tine! Incearca s-o ignori, izoleaza-te in lumea ta, asculta muzica, stai cu prietenii, fii independenta! Cauta-ti un job, ca sa nu mai stai pe banii ei.Insa cel mai mult iti recomand sa porti o discutie deschisa cu ea cand sunteti amandoua linistite si roag-o sa-ti spuna de ce se poarta asa, spune-i ca te raneste, sigur ii va parea rau si se va schimba! Mult succes si sa-mi spui cum decurg lucrurile!

| Kenya a răspuns:

Si acum tot asa e?

| MusicAlina explică (pentru Kenya):

Da...astazi a tipat la mine cand dormiam nimic nu am facut mereu tipa ma numea foarte urit eu plingeam ear ea inca mai tare tipa la mine.

| gabriel0980 a răspuns:

Pai nu o mai baga in seama daca ea iti vorbea urat.

| MusicAlina explică (pentru gabriel0980):

Eu nu stiu cinstit care este cauza ca ma numeste si tot asa. Poate ca cand bunica a murit asa se compoarta pentru ea cred ca era o tragediesad ca si pentru mine