| mykkki a întrebat:

BUna tuturor! Eu cant la mandolina de 3 ani si asa vrea sa stiu daca mai canta cineva? As dori sa invat cantece noi.cine stie sa imi scrie si mie notele PLzzz Dau fundita! orice cantec stity voi

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Si eu am cantat cand eram mica, am si acum mandolina dar nu am cantat de multi ani.de ce nu mergi la un cenaclu, la un club al copiilor sa inveti piese noi.aici e greu de scris piese si sa mentionezi la fiecare ca e fa de pe corzile mi, fa simplu, etc