| fanMetin2 a întrebat:

Buna tuturor imi puteti raspunde si mie la o intrebare? ( despre metin2) am folosit Skill DMG multiple v3.3 pentru Dmg hack ( daca stiti vreun site cu de dmg va rog dati-mil) am citit ca se foloseste doar pentru Metin2ro si mi-am tras metin2.ro si cand intru mi-am facut si caracter si apas F6 sal pornesc si slectez dmg dublu nu-mi merge va rog spumeti. mi de ce AM NEVOIE MARE DE AJUTOR!

3 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Hai si tu pe metin2gx e mai fain crede-ma faci lv repede alaturi de cei dragi sper sa vi eu m-am alaturat lor iar acum is fericita succes

| dwoo a răspuns:

Dai funda? Eu folosesc asta de aici
http://fisierulmeu.ro/65IKKN73L6NM/metin2-hack-exe.html