| Bibuxx a întrebat:

Buna tuturor.Imi trece prin cap s-mi fac breton big grin (lung) si mentionez ca am fata rotunda, ochii caprui, si parul mai in jos de umeri, nu pot sa spun ca e drept dar nici cret(mi-l indrept cu placa). Si asi dori sa stiu daca mi-ar sta bine cu breton? thinking :X astept raspuns, fundita :*

1 răspuns:
| VadTot a răspuns:

Dupa felul cum te ai descris vreau sa ti spun ca te plac foarte mult vrei sa fi iubita mea? Vreau sa ti mai spun ca da iti va sta foarte bine esti foarte frumoasa ti o spun de pe acum! Te pup! ps. apropo esti din Bucuresti?