| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

Buna tuturor!
Incurand este majoratul iubitului meu! Suntem de 4 luni impreuna, ce cadouri mi-ati recomanda sa ii cumpar?
El deja are un lantisor de aur, are ceas, parfum i-am facut deja cadou, un tablou cu noi 2 i-am facut deja cadou, un ursulet la fel. El nu este genul acela preocupat de sporturi.
Ce ziceti? Ce sa ii iau?

1 răspuns:
| ceaiuldetei a răspuns:

Îi place să citească? Ia-i o carte. Ascultă muzică? Ia-i un disc cu ceva ce știi că îi place. Sau un tricou sport. O plantă pe care să o îngrijească. Un breloc pentru chei. Un aparat de fotografiat. Sau un instrument muzical. O agendă și un pix de calitate. Nu știu ce să îți spun, pentru că nu știu despre ce fel de persoană vorbim. Poți să-i iei ceva simbolic și gata.

Sau nu-i lua nimic. Cadourile sunt mofturi și nu sunt obligatorii decât dacă trăiești între niște oameni care te compară și care cred că așa se arată afecțiunea.