| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc ilona si sunt la colegiul national Gheorghe rosca codreanu la filologie-engleza. Maine va fi prima zi de scoala deci nu stiu la ce sa ma astept. Mai e careva la codreanu? Cum e acolo? Cum ar trebui sa ma imbrac avand in vedere ca e un liceu mai pretentios. Ms

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ti se pare ca e un liceu mai pretentios, eu am avut 2 baieti acolo(au terminat amandoi liceul), poti sa te duci imbracata cum vrei dar atentie dimineata e racoare.

mira
| mira a răspuns:

Pentru o eleva la filologie faci greseli nepermise de ortografie.

| Mixed a răspuns:

Buna eu nu sunt de acolo... dar cred ca ar trebui sa te imbraci simplu ...cum te simti tu mai bine ...cu niste tenisi... o pereche de blugi pana ...sau pantaloni ...pana...happy un tricou si un hanorac ...pentru ca dimineata e cam frig...:X in rest oke...