| RamyF a întrebat:

Buna tuturor, mai stie cineva de unde pot inchiria costume de teatru?(Bucuresti). Dar sa fie ceva sigur si sa aiba pentru orice fel de piesa... Dau fundita, va multumesc!

2 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

La palatul copiilor?( eu sunt din severin...si la noi in oras este un astfel de club al copiilor) insa nu stiu daca este si in bukuresti

| RamyF explică:

Si in Bucuresti este insa nu stiu daca imprumuta costume si daca are ceea ce imi trebuie, ma refer la masuri si nu numai, la modele...chiar nu stiu!sad