| anonim_4396 a întrebat:

offf, cum sa incep sigh poate ma ajutati voi cu ceva sfaturisad in iarna placeam foarte mult un baiat care era impreuna cu o colega de-a mea... s-a despartit de ea pentru a fi cu mine dar eu am crezut ca nu ma vrea si am fost cu alt baiat vreo 6 luni.la randul lui, si-a inceput o relatie cu o fata...acum de curand mi-a zis ca s-au despartit. eu tin de foarte mult timp la el si abia asta seara am reusit sa-i spun, i-am zis ca vreau sa fim impreuna, mi-a zis ca vrea si el, dar o perioada este mai bine sa fim pe ascuns, deoarece ii este frica de fostul meu prieten ca este cam agresiv, am fost de acord. apoi dintr-o data mi-a zis ca nu poate sa fie cu mine, ca nu simte nimic pentru mine si ca inca tine la fosta, cu care e convins ca se va impaca intr-un final. mi-a cazut cerul in cap credeti-ma crying(( cum il pot face sa fie cu mine, cum il pot face sa fie al meu? va rog din suflet sa ma ajutati cu niste sfaturi. dau fundita celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cred ca nu prea stie ce vrea.Nu-l poti obliga sa fie cu tine daca el nu isi doreste asta.Incearca sa vorbesti cu el intre 4 ochi si sa-i explici care este situatia si daca mai vrea sa fie cu tine. Daca nu, nu.Mult succes:*:*