| NicoletasiAndrei a întrebat:

Buna tuturor,vreau sa ma ajutati,sa-mi spune-ti ce cadou de craciun i-as putea face prietenului meu? nu gen:"Imbraca-te in craciunita si ofera-i o noapte de neuitat" astept cele mai sincere si folositoare raspunsuri, va multumesc si va doresc sarbatori fericite alaturi de cei dragi si o zi frumoasa ca voi va doresc happy

1 răspuns:
| Ercjiaai a răspuns:

Un set cu parfum si gel de dus, o bratara sau un lantisor daca poarta. Sarbatori fericite si tie.