| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Vreau si eu niste descrieri peentru pozele de pe hi5, de exemplu am acum niste poze la absolvirea clasei a VIII- a ( ne-am imbracat in robe) si ma gandeam la ceva mai interesant, care sa exprime sentimentele de despartire. sau ceva acolo... nu stiu.
Mersi mult! :*

2 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Stai ca iti dau eu!
http://sweety-things.weebly.com/

aici chiar ai din ce alege:*

funda?:D

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Lumea vine, lumea pleca nu te astepta ca toti sa te-nteleaga si tine-i aproape doar pe cei de care chiar ceva te leaga

"Toate trec, asa se spune. Dar nimic nu trece fara sa lase urme