| brother_2650 a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma esti vorba de mammica meacryingo doare la piept aproape de san d e 2-3 zilecrying oare ce are
asa dupa voi ma simt ff prost pentru.ca sunt copil si mie fricaa sa nu fie ceva grav
funda va rogcrying

5 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Ba frate Doamne fereste sa aiba cancer la san
ioti zic sa va duceti la un medic cat mai rapuid
Dumnezeu sai dea sanatate la maicata si la voi toti

| AnGeL a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mearga sa faca un control
durerea poate creste si mai mult poate deveni insuportabila
noi nu ne putem da cu parerea fiindca nu cunoastem conditiile in care mama ta e asa deci noi nu suntem doctori ca sa stim
sa mearga la un control asa e cel mai bine

| ganeaa a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji cel mai bine pentru mamica ta este sa mearga la un control noi nu suntem in stare sa iti spunem ce are trebuie sa o vada un dr.

| THC26 a răspuns:

Asa a avut si mama. I s-a pus un fel de cordon si de abia putea sa se miste. Si ea credea ca are cancer ( Doamne fereste ) dar apoi a dus-o tata la spital. Doctorul a zis ca nu este grav si cu timpul o sa ii treaca.

| Bogdan9183 a răspuns:

Oare nu mai bine merge la medic? Noi nu putem face supozitii, indrumandu-va pe cai gresite. Cel mai bine mergeti la doctorul de familie, va sti el ce sa facawinking