| deutzasweet a întrebat:

va rog daca puteti sa ma ajutati.Nu stiu cum sa-mi pun poza la hi5.Ca fundal, am incercat.Am copy linkul ala da dupa aia nu mia mai aratat acolo
Particularizare profil", unde trebuie sa apara?
va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Bubble a răspuns:

S-a schimbat hi5-ul.Nu se mai poate.

3 răspunsuri:
| rodik a răspuns:

Daca ai poza salvata printre pozele de pe hi5 adica la "photos" cand faci clic pe poza dorita ati scrie deasupra pozei:"set as profile photo" si dai clic acolo si se seteaza automat

| yourfriend_1956 a răspuns:

Pai...iti incarci poze pe hi5 si apoi deasupra pozei iti apare selectare ca poza de profil si dai acolo.incearca si vezi daca merge. daca nu mai vedem. papa. pupici...:X

| deutzasweet explică:

Multumesc. Dar nu asta vroiam.(Poate nu am explicat bine). Vreau sa imi apara ca aspect, ca poza de profil stiu cum sa fac
vreau sa-mi apara ca un aspect de ala cu flori, doar ca e poza mea