| nexa a întrebat:

O intrebare legata de hi5: Mie de ce nu`mi apare, mai jos de poza de profil "particularizare profil"? http://felycity92.hi5.com
Trebuie sa adaug un cod acolo si nu gasesc aceasta sectiune... un ajutor.please?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...mai intai trebuie sa-ti stergi aspectul la profil big grin

7 răspunsuri:
| taylor a răspuns:

Http://www.hi5profilegenerator.com/extras_tools-navs.php

Scrie-ti aici numele de hi5 [http://felycity92.hi5.com], apoi primesti linkurile unde iti poti edita profilul(ex:Customize my Profile, Edit my Basic Info):) Sper c-am fost de folos:)

| nexa explică:

Trebuie sa adaug un cod pentru un skin in sectiunea particularizare profil...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ajung la particularizare profil...stie cineva?
un raspuns concret pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata.happy
nici mie nu imi apare. angry
si am eliminat profilul.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nc mie nu imi apare si am sters aspecthulcrying
as vrea sa am si eu aspecthul cu mine... dar nap!
se pare ca nimeni nu vrea sa ne sp!cryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu gasescsad

| nebuna0cu0acte0in0regula a răspuns:

Trebuie sa activezi contul nu?
codul pentru activare il ai pe e-mail.