| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

va rog sa ma ajutati straight face
chiar daca ma doare si il iubesc mult nu mai are rost sad crede ca ii fac rau si pentru binele lui m-am hotarat sa ma retrag din viata lui sad
cum as putea sa-i spun ca ma retrag din viata lui dar intr-un fel sasi dea seama ca m`a pierdut si sa simta macar putina durere pentru ca si eu am suferit destul si inca sufer pentru ca il iubesc crying... e un baiat care se enerveaza repede dar e sensibil si pune mult suflet intr-o relatie sad. am suportat multe dar nu mai are rost vorbim pe mess dar degeaba sad. crede ca o sa-i fac rau daca ne impacam si o sa ne certam la fel ca inainte sad
va rog mult sa ma ajutati cum sa-i spun, dar sa`si de`a seama ca ma pierdut si sa-l doara pentru ca acum e indiferent dar eu m-am cam saturat sad
dau fundita si voturi multumesc mult. as vrea sa va spuneti cati mai multi parerea. scuze de greseli sad. pa pa

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

I zici ca o sa-i para rau pentru ceea ce pierde acum, sa vezi cum vine si in genunchi il atingi la inima cu acele cuvinte.

| MissL a răspuns:

Ii spui ceva foarte sec, ii lasi un offline pe mess sau un mesaj. "It's over baby, am terminat, fi foarte sigur ca pe cineva ca mine nu o sa mai intalnesti. " atat... si nu mai vorbesti cu el, nu-i mai raspunzi la mesaje la telefoane pe mess nimic nimic... fi indiferenta. si cand va vedeti zambeste-i si doar saluta-l daca te saluta sa te vada mereu fericita ca iti e bine fara el.in rest evita sa vorbesti cu el, o sal doara si isi v-a da seama ca esti de neinlocuit.:* take care!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante explică:

Si as vrea sa intelegeti ca vreau sa sufere sa vada ce a pierdut
ca daca el nu sufera nu isi da seama ce a pierdut sad

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante explică:

@vlad9gabriel
nu`s genu de fata care sa face gelos un baiat cu asa ceva mie chiar mi se pare penibil scuze straight face

| Kimy_8371 a răspuns:

Buna. Stiu din propria experienta cum e sa treci peste asa ceva, si stiu cat de mult doare indiferenta.
Pai vorbeste cu el fata in fata, sau pe mess si spune-i ca te-ai gandit foarte mult la asta si chiar daca o sa suferiti amandoi este mult mai bine sa va despartiti, deoarece aceasta relatie nu mai are sens. Spune-i ca asta este, trebuie sa treaca peste si sa mearga mai departe, a fost frumos ceea ce a fost pana acum dar nu imi poate fi nimic in continuare.

| Kimy_8371 a răspuns:

Mai spune-i ca meritati amandoi sa fiti fericiti, si nu mai are rost sa va chinuiti in continuare cu relatia asta. Spune-i ca l-ai iubit si il vei iubi in continuare, dar este mai bine asa pentru binele amandurora.

| vlad9gabriel a răspuns:

Daca zici ca intr-adevar te-a iubit si vrei sa-l faci sa crape de ciuda
du-te la intalnire cu un alt baiat dar fi sigura ca va afla si el sau ca te va vedea

| Rebeccadamia a răspuns:

Pur si simplu ii spui ca totul se termina aici, ca te-ai saturat sa tragi doar tu pentru relatia voastra si ca ai suferit prea mult.De asemenea, nu mai vorbi cu el deloc, dupa ce ii spui cele de mai sus. Poate pentru moment n-o sa reactioneze rau, dar dupa ceva timp(o saptamana) va incepe sa-ti simta lipsa.Si probabil iti va arata ca ii lipsesti.Te pup, ai grija de tine!