| theolina_8006 a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe mine. Am cunoscut un baiat, l-am intrebat daca ma place si a spus ca ii par draguta.Am vorbit despre relatie cu el, dar ivita raspunsul.Pe mess vb cu mine.Cum sa fac sa fiu cu el? Va rog mult ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Stai.Deja ai facut prea multe prostii.Gata.Mai ia o pauzawaiting
N-ai inteles inca faptul ca barbatilor nu le plac constrangerile? Si le place sa conduca ei jocul pana la un moment dat?
Baiatul tau a zis ca esti draguta, nu frumoasa, nu speciala, nu nimic.Deci probabil a fost doar amabil
Nu l-ai lasat sa-si exercite merseria primara de mascul alfa si si-a pierdut interesul

| Just4FunHD a răspuns:

Niciodata sa nu intrebi un baiat sau o fata daca te place.
Daca nu esti draguta, ma indoiesc de asta in cazul tau, majoritatea evita sa iti zica adevarul caci cred ei ca doare.
Eu zic sa iei o pauza si sa te autoanalizezi. Doar cand vei fi tu sigura ca esti frumoasa si nu vei aveai nevoie de confirmarea altcuiva, doar atunci poti fi sigura de 100% succes in ceea ce priveste relatiile. Daca vorbeste cu tine pe mess, invita-l la o plimbare scoate-l din sfera lui de confort, sa vezi cum se comporta. S-ar putea sa iti schimbi parerea.
Nu-l mai intreba niciodata daca te place. Fa-l sa te placa. Zambeste mult, sa se credea amuzant, uita-te la el din cand in cand atunci cand vorbeste, baietilor le plac sa fie in centrul atentiei.
Clipeste mai des si stai tot timpul cu umerii drepti. Iti garantez ca se v-a indragosti de tine.
Sa auzim numai de bine,
Andrei

| theolina_8006 explică:

Dau funda pentru cele mai bune raspbig grin

| catalin94 a răspuns:

Fa-i avansuri, zambeste-i cand il vezi, iar cand crezi tu ca e timpul potrivit, spune-i ce simti pentru elwinking