| balaurulm a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe mine, vreau sa ma loghez(pe metin2fun)si imi tot apare eroare la conectrea la server, ce sa fac? imi puteti spune unde gasesc un metin asemanator metin2 fun(sa cresc repede)va multumesc

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incerca sa iesi si sa intri iar in joc iar daca nu merge dai un restart calculatorului sau deconecteazate de la net si conecteazate iar. sper ca te-am ajutat

| LostInSoul a răspuns:

Incearca sa dai mereu Enter cand iti da eroare pana te conecteaza la server si daca nici asa nu merge inseamna ca iar e blocat serverul si nu ai ce sa ii faci.
Un alt metin2 unde cresti repede este metin2gx acum e si event si faci super repede lv. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma joc pe meti de ceva vreme. Du-te la metin 2 simplu si descarca-l.
daca si la asta iti apare eroare la conectarea de server atunci stergel si dai un reset calculatorului.