| d2i2n2 a întrebat:

va rog sa'mi raspundeti.
am un telefon Alcatel one touch c7 si acum 30 de minute l'am inchis si dupa cateva secunde l'am deschis din nou. altceva nu i'am facut ...si cand am dat sa'l deschid mi se aprinde dar imi apare "Alcatel one touch c7 " si asa a ramas de atunci...
credeti ca o sa'si mai revina? se va deschide din nou? ce s-a intamplat cu el? ps: il am de 3 luni.

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Salut,
Dacă îl ai în garanție, du-l la service. Dacă nu, poți încerca o resetare sau o resoftare. Dacă tot nu pornește, poate avea o defecțiune fizică.