| passionfruit a întrebat:

Va rog sa mult de tot sa ma ajutati.Am racit, am stat vreo 2 saptamani asa,am zis ca o sa treaca.M-am dus la doctor,unde mi-a zis ca am bronsita si mi-a dat Augumentin, Eurespal si Nurofen timp de 10 zile.Am luat si cand m-am dus la control mi-au zis ca am pneumonie.Mi-au dat iar alt tratament de 10 zile,de data asta gentamicina(injectii), Frumilid si inca 2 si sunt aproape de sfarsirea tratamentului si tot nu mi-a trecut.Nu rupe tusea...nu stiu ce sa fac! Multumesc mult!

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Pai ar trebui sa iti faca internare fara discutii, de unde si pana unde sa trateze pneumonia asa de mantuiala. Schimba doctorul daca nu il doare capul!