| Marry:X a întrebat:

va rog vreau un pic de ajutor ca sunt cam disperata... joi ma intalnesc la mare cu o prietena( suntem pr de 4 ani) si nu stiu ce sa ii iau cadou.sad... ea vine cu bunici si trebuie sa le iau ceva tuturor. aveti ceva idei?happy mentionez ca ea are 13 ani si bunici in jur de 56-57... help...mersi anticipatsad:*

Răspuns Câştigător
| maxQ a răspuns:

Pentru o fata de 13 ani ii poti lua o jucarie de plus sau un lantiosr, o bratara ceva dar nu prea costisitoare pentru ca poate parea de prost gust sau un album cu muzica sau chiar un animalut ...Fie el papagal, hamster, pisica, catelus sau mai stiu eu ce... Iar pentru bunica ...Nu stiu daca ai vazut sunt manusile acelea pentru scor tavi din cuptor sau alte lucruri... Unele sunt foarte amuzante si nu sunt nici de prost gust... Iar bunicului daca tot sunteti la mare ii poti lua o undita ...gasesti si la 20 de lei.
Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folost.
Succes!

4 răspunsuri:
| Marry:X explică:

Buna.treaba e ca eu am 15 anihappy... trebuie sa le iau si la bunici pentru ca mi-a zis si ea ca sa vezi ce cadou fain le-am luat la parintii tai si na... de bani dispun nu e problema. imi da tatihee hee e medic.big grinbig grinbig grin nu e problema dar sunt intr-o mare dilema cu, cumpararea cadouluihappy

| BlueDreams a răspuns:

Prietenei tale ii poti lua o bluza draguta, un parfum, farduri etc cam ce le place fetelor la varsta asta{13 ani am si eu}. Iar bunicilor le poti lua ceva util de care sa se foloseasca.Alte idei n-am. Sper sa-ti fie de ajutor raspunsul meu.Succes!

| MMady a răspuns:

Parfum si farduri pentru o fata de 13 ani? La 17 ani, ce-ar trebui sa-i faca, cadou: un stripper? Fetelor, nu exagerati - nu incercati sa pareti mai mature decat sunteti! Fiecare varsta are frumusetea ei. Bucurati-va de copilarie, cat inca mai sunteti copii! Nu vreau sa jignesc pe nimeni. Eu tare as mai vrea sa am 13 ani! Maria, prietenei tale ai putea sa-i faci cadou, asa cum a zis si Alexandra, o bluzita, dar si un CD cu muzica preferata, un DVD cu un film pentru varsta voastra, maimutzoaie de plus... poate niste cercei frumosi, un lantisor (depinde de cati bani dispui) - iar pentru bunici nu cred ca trebuie sa-ti faci probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos cadou pe care il poti face cuiva este timpul si atentia ta. Nu stiu, confectioneaza-i ceva! Sau vezi tu... pune-ti imaginatia la lucru!