| anonima_3583 a întrebat:

Vara asta vreau sa ma duc la munte sau la mare si nu stiu unde? Voi ce imi recomandati? Funda tongue

Răspuns Câştigător
| HeloKity a răspuns:

Eu iti recomand mareaaaa :X.E mai frumos la mare,ai mai multe lucruri de facut, plaja, baie si altele

2 răspunsuri:
| Catherine a răspuns:

Eu recomand marea :X...bine de la mare sunt. deci tin cu turismul din zona mea ...mai frumos la mare balaceala alea alea smugsmug

| georgyana1398 a răspuns:

Du-te l munte la busteni poti merge in multe locuri ex: cascada urlatoare babele varful omu' crucea de pe caraiman, in apropiere branul cetatea rasnov pestera valea cetatii rasnov casa groazei dl bran.snt multe atractii turistice si te poti caza l hotelul paraul rece unde este foarte frumos :X.am fost eu acum in iunie si sunt foarte multumita de absolut toate serviciile oferite