| Zoet a întrebat:

Vinerea aceasta am cursul festiv [sunt clasa a VIII-a], iar fiecare clasa trebuie să pregătească ceva. O clasă face o pancardă şi scrie ceva pe ea, altă clasă oferă diplome profesorilor, iar clasa în care sunt şi eu a rămas în pană de idei. Îmi puteţi da câteva sugestii cam ce-am putea face şi noi? Mulţumesc >; d

Răspuns Câştigător
| InceputulUnuiSfarsit a răspuns:

Puteti face aceleasi lucruri. Poate e aceeasi idee, dar va fi diferit. Sau puteti face o tombola cu cadouri simbolice pentru profesori sau un discurs in care sa spuneti ceva despre fiecare profesor, ceva care sa i atinga in mod special pe fiecare. Poate ca fiecare dintre ei au un obicei, ceva ascuns, ceva ce nici nu stiu ca au, dar voi ati remarcat. Ii puteti surprinde scriind anumite lucruri despre fiecare, facandu-le o descriere! kiss