| Emilia23 a întrebat:

Buna :*, vineri este ziua mea, si vreau si eu niste melodii care sa dansezibatting eyelashes, orice, dance, club, manele. ( acum stiu cand o sa auziti de manele o sa dati back sau o sa ma injurati, dar sa fim seriosi la o petrecere ce muzica bagi? rockstraight face )?

Funda! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| xDxDxDxDxD a răspuns:

Si eu eram ingrijorata de ziua mea ca nu stiam ce melodii sa pun.
http://www.tpu.ro/......a-fie-hip/

nu te uita la funda.eu am luat toate melodiile si le-am adaugat acolo la youtube intelegi tu(sa fie una dupa alta) dar Fiecare copil si-a pus ce melodie a vrut.
nu iti face griji pentru asta vor avea ei foarte multe idei.
:*
ps.Aniversare Placuta:x!