| RrreeallTtiiMee a întrebat:

Voi ce faceti atunci cand sunteti foarte suparati?

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nimic. Atunci când eşti supărat ai o stare de nu-ţi vine să faci nimic în afară de a sta degeaba şi a privi cu ochii în tavan. Eventual poţi să citeşi nişte glume,poate te înveseleşti.
O altă variantă ar fi să faci o baie cu muuuuuultă spumă şi apoi să te culci şi să dormi mult,mult, mult, iar când te vei trezi vei uita de supărare.
Succes!

| BeHappyForMe a răspuns:

Ascult muzica sun o prietena sa vorbesc cu ea ies pe afara orice sa nu raman in stare asta.

| Sarahh a răspuns:

Cand sunt suparata? Plang. Imi amintesc de lucrurile bune care le-am fact in vremea aceea. oh go on. Ascult o muzica buna sau creez un status. big grin. Fundita?

| diaηα a răspuns:

Ascult muzica sa ma calmez. straight face Incep sa-mi aduc aminte de intamplarile frumoase pe care le-am trait. Incep sa-mi pun intrebari stupide gen " dc eu? " "mai bine mor "... etc.

da sigh
funda?

| pinky_2278 a răspuns:

Pai imi descarc un film.chem cativa prieteni sa ne uitam la film si sa mancam popcorn,citesc o revista,mai intru pe TPUbig grin,ascult muzic,imi fac un dus cald si dorm,ma uit la televizor,ma plimb cu rolele,pictez ceva,imi fac o tema,scriu in jurnal supararea mea,ma joc cu cateii mei,imi fac unghiile,fac shopping big grin,citesc o carte,stau si ma uit pe tavan,fac curat in gradin(plantez cate o floare,cate un copacel)fac curat prin casa,fac poze cu prietenii,uneori cand sunt fffffffffffffffffffffff suparata mai beau, mai aprind si o tigara, mai ies cu prietenii la o samantalaughing...cam astea sunt lucrurile pe care le fac eu si sper ca macar una din ele sa te ajute in momente de tristete:*:*. Papa:*

| SeargentFrost a răspuns:

Iesi afara (in padure de preferat daca stai la casa) si te uiti la cer vezi, nori, te gandesti la motivul pentru care esti suparat, etc... mai ales ca daca-i din dragose e un loc perfect sa te gandesti laughing