| Anonim134 a întrebat:

Bunahappy voi ce. parere aveti de concursurile la care ati participat, olimpiade, etc.

1 răspuns:
| gianina14 a răspuns:

Pai este concursul smart dar si cangurul care sunt niste tampenii dai ogramada de bani pentru o diploma cu care nici nu ai ce face. Si pentru olimpiada trebuie sa inveti mult si degeaba mai ales la romana si la engleza, franceza, nu castigi nicim dar te obliga profesorii sa te duci pentru ca primesc si ei ceva mi se pare ca bani, puncte nu stiu sigur.
Fundita?