| iuliaiulia_1033 a întrebat:

voi la sfarsit de clasa a 12-a dupa examen si stres nu ati plecat intr-o mica vacanta? stiati ce va asteapta...cu excursia cu colegii? ce idei dati?:d

Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

Anul acesta am terminat si eu liceul dar am fost foarte ocupata cu inscrierea la facultate asa cu nu mi-am dedicat deca 10 zile la mare cu prietenii - am stat in mamaia dar ne plimbam prin fiecare statiune - am ajuns si la techerghiol vreo 2 zile consecutiv happy Bugetul nu a fost foarte mare - dormeam cate 4 in camera, in loc de 2, mancare nu prea ne trebuia deoarece statam mai mult in apa sau la plaja laughing
O alta idee ar fi sa gasesti in septembrie diferite oferte pe la agentiile de turism (e mult mai ieftin fata de sezon) si sa petreceti 10 zile in bulgaria la un hotel de 4 stele happy
Daca bugetul nu va permite, atunci puteti merge cu cortul big grin