| SheCanFlyy a întrebat:

Voi mai purtati adidasi vara, cand e cald?laughing

Răspuns Câştigător
| KidoSmart a răspuns:

Da, eu fiind o fire mai baietoasa prefer adidasii in loc de pantofi cu toc sau balerini, sau cizmelaughing e mult mai bine si mai comod

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Numai cand ma duc sa alerg prin parcwinking

| anotherhumanbeing a răspuns:

Da! si tenesi, si bascheti si adidasi, si skateri!

| Creolina a răspuns:

Da` numai la antrenament sh cand plec sa alerg :-p

sh app d adidasi "laughing" sunt mai comozi decat pantofii cu tok

eu praktik volei de performanta sh sa stii ca nu e cum zice "sufletzel" pentru ca trebuie sa stii ce adidasi sa porti... e si normal ca te cocilaughing daca porti niste adidasi prin care pielea nu poate respira

spre norocul mheu eu ma pricep la shopping

| Ghindă a răspuns:

Da, port orice: adidasi, tenisi, sandale, slapi, bascheti si skater. Inafara de pantofi laughingPoti sa porti in orice anotimp, vara, primavara, toamna, iarna. Oricand, conteaza cu te simti tuwinking

Bafta!

| sufletzel a răspuns:

NU! As innebuni. Slapi, sandale, dar nu adidasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa