| Lummy a întrebat:

Voiam sa va intreb. ce lucruri va enerveaza cel mai tare? Pe mine de exemplu ma enerveaza ca cineva sa tipe la mine.

6 răspunsuri:
| Bulina_4880 a răspuns:

Pfff... Ma enervez cand ma trezeste cineva din somn, cand raman fara dulciuri in casa, cand nu am cu ce sa ma imbrac [ vine vorba laughing Am haine da nu am chef de ele], cand imi tine cineva morala pentru`ca fac ceva gresit [ pana mea, lumea invata din greseli ], sa ma deranjeze cineva cand ma uit la un film x(, Sa fiu in pana de idei si sa nu stiu ce sa postez pe blog. S.A. laughingbatting eyelashes.

| heavenn a răspuns:

Ma enerveaza la culme insistentele si ordinele. straight face

| Marius_7199 a răspuns:

Ce chestie.asta ma enerveaza si pe mine foarte tare.In afara de asta,ma enerveaza candu\ cineva imi spune ce sa fac, cand parintii imi spun ce sa fac, ma enervez atuncu cand imi pierd rabdarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe lucruri care mă irită.De exemplu...
1- Minciuna
2- Prostia [Aici, îmi pare rău, dar pentru mine se clasifică şi manelele]
3- Insistenţa

Şi mai sunt...

| Nicubb a răspuns:

Sal tpu.Cand cineva ma striga Nicusor. Lucrul asta ma rusineaza dar ma si enerveaza. Pa, pa.

| rokyy a răspuns:

Pe mine ma enervaza foarte mult cand cineva imi tipa in creieri sau cand cata muzica usoara