| Larisuk128 a întrebat:

Vom face o petrecere la scoala eu si colegii mei de Halloween, iar eu vreau sa ma imbrac in vampir. Nu stiu unde se gasesc colti, sunt din Suceava.
1. Aveti ceva idei pentru costume de vapir sau de pirat?
2. Ce jocuri sa organizam in clasa (jocuri speciale de Halloween)?

1 răspuns:
| RacuciDiana a răspuns:

1.Costum de vampir:pai ar trebui sa iti pui colanti negri sau rosii, o bluza sfasiata neagra, o capa [optional], ciame lungi cu siret. 2.Pai va puteti pune toti intr-un cerc si cineva in mijloc legat la ochi...Cel legat la ochi se plimba prin cerc. Cand atinge pe cineva isi da jos esarfa/carpa de la ochi jos, iar cel atins trebuie sa il sperie imediat dupa ce cel din mijloc si-a dat esarfa jos de la ochi...batting eyelashes Funda? laughing