| LoveIsTheAnswer a întrebat:

vrea sa ma ajutati si pe mine va rog sa ma razbun intr-un fel pe o femeie care nu ma suporta niciodata si ma face in toate felurile mi-a facut viata un chin si acum vreau si eu sa ma razbun pe ea, stiu ca razbunarea e arma prostului si ca cel mai bine e sa tratez totul cu indiferenta, dar nu mai pot suporta toate iesirile ei de nebuna, nu pot sa stau si eu la etajul care locuieste si ea ca face panarama si ma apuca de haine si ma da jos de pe scara, va rooooooooooooooooog dati-mi idei, metode de razbunare, va rooooooog caci nu mai rezist. crying sad

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este agresivă cheamă poliția și ai să vezi ce se potolește!
Pa, pa.

| ionika17 a răspuns:

Dar tu de ce stai si nu-i zici nimic.Si cum o poti lasa sa isi bata joc de tine asa. Da, cum ai spus ca razbunarea e arma prostului dar na.Eu iti zic sa nu te mai lasi la ea, ce iti face ea fa-i si tuwinking

| dreamout a răspuns:

Fi draguta cu ea. o va surprinde, si afla de ce se comporta asa. poate e nebuna(rolling on the floor) si are nevoie de psiholog. Recomanda`i unul bunwinking
Poate nu are prieteni si asta e maniera ei de a se baga in seama(looser)
Sau daca incerci sa fiti prietene si nu reusesti, roaga un prieten sa te ajute sa o suni cu nr ascuns sau chestii de genul, si s`o ameninti.desi nu iti sugereztongue
Sper sa va rezolvati disputa:X

| WhiteProud95 a răspuns:

Da-i o perversa ca pe Tg. Ocna laughing sau mare capac de-i tiuie laughing. sau pur si simplu ignor-o ca te va lasa in pace ca doar daca nu ai treaba cu cineva nici acel cineva nu are treaba cu tine