| ofataoarecare a întrebat:

Vreau la aceasta intrebare sa imi raspunda cei/cele nascute in zodia rac si varsator, si sa-mi zica si data in care s-au nascut:sa-mi ziceti cateva calitati si defecte de ale voastre:-) Dau funda pentru ce-a mai complexa, descriere:-) Thanks!:-)

Răspuns Câştigător
| Sabyynna a răspuns:

Rac(24 iunie). Calitati:invat repede, sunt sensibila.sunt gata oricand de distractie, sunt sociabila, stiu sa ma fac ascultata dar si sa ii ascult pe altii. Defecte: ma enrvez usor, sunt cam dezordonata, urasc sa mi se comande ce sa fac, orice lucru comun mi se pare plictisitor.

4 răspunsuri:
| Maaryyneelaa a răspuns:

Eu sunt rac(4 iulie)
Calitati:sociabila,prietenoasa,memorez foarte repede,grijulie,ascult orice sfat,deci e bine venit,imi place sa ascult povestile oricui si sa dau sfaturi,imi place sa vorbesc despre diferite teme,deci sunt o fire comunicativa,ma fac foarte usor ascultata,ori de cate ori are cineva nevoie de ajutor,ajut imediat cu cea mai mare placere,evite discutiile in contradictorii,nu-mi place sa am dusmani...
Defecte:ma enervez foarte repede,nu-mi place sa mi se spuna ce sa fac,uneori dezordonata,in diferite situatii emotiva,cand sunt intr-o anumita disputa,astept de obicei pana la acumularea mai multor lucruri(ceva in genu' pana se umple paharul si atunci nu e foarte bine),reactionez la comentariul unei persoane imediat(cum ar fi ridicarea tonului) si de cele mai multe ori avem de pierdut prin aceste comentarii,adica trebuie sa ne gandim de multe ori,sa mai lasam si de la noi,sunt o fire cam nerabdatoare si curioasa de obicei.
Din cate am observat majoritatea persoanelor cu aceleasi zodii au cateva aspecte comune,de aceea putem spune imediat din comportamentul unei persoana ce zodie este,oricum consider ca pentru zodia rac, punctul forte este comunicarea. Apropo mai sus am spus ca vorbesc cam mult, acum se vede nu?laughingSper ca merit fundita:*

| Maaryyneelaa a răspuns:

Apropo,dadeai fundita pentru cea mai complexa descriere, fara suparare, ti se pare ca am scris atat de putin incat nu meritam eu fundita? sau macar vot?

| andreea171998 a răspuns:

Buna! Din intamplare, eu sunt rac, sunt nascuta pe 1 iulie. Calitati: invat bine,sunt ascultatoare,sunt grijulie.
Defecte:sunt cicalitoare,sunt neascultatoare cateodata,ma enervez repede, sunt scunda, sunt mai plinuta

| Tania8022 a răspuns:

Varsator:m-am nascut pe 7 febroarie.Calitati: eu stiu grozav sa pictez,sa sculptez,sa dansez,sa ma joc pe calculator, sa inteleg oameni, sa am grija de copii mici.defecte:ma ia valul cateodata, exsagerez, si cand ma enervez mi se ridica tonul.