| cristinanatalia a întrebat:

Buna vreau niste statusuri pentrufetele de la scoala care ma barfesc >:X:X::Xbig grin

2 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

Nu ai auzit şi tu că suntem oameni sociabili? De ce nu le spui faţă în faţă ce gândeşti? Crezi că dacă îţi pui un status "cul" eşti privită altfel?

| Joker a răspuns:

1) 9-"Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare. "

2) "Poate’h ca am aiere’n cap,dar asta e problema mea.Nuh poţi să ma suporţ?Asta ii problema th’a.Nu ma cunoşth’i?Nu mai comenta.Ai grija de viaţa tha nuh de-a mea’

3) Am invaţat că oricat mi'ar pasa mie, altora nu le pasa:-J

4) Ei, n`au haru sa copieze originalu`

5) "Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"

6) Te crezi in stare să mă poţi judeca? Înceară, dar mai intai fă o analiza având ca subiect de studiu persoana ta!

7) Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.

8) :X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

9) Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste.

10) Faima existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti.

11) °• Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•°

12) Lasati`ma sa fac si bune si rele ,dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

13) Am muzica in suflet si`n gand.Trec prin toate oriunde, oricand.Muzica e in sufletul meu si va fi aici langa mine mereu.

14) Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.

15) Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei.

16) Te gandesti,Aberezi,Trezeste'te,prea frumos visezi.

17) Lasa timpu sa treaca,poti sa faci treaba sa mearga.Nu te grabii,vei reusi.

18) Vreau o viata nouaa!Si de restuuu` caramele!

19) Ca orice copil exista moment in care nu intelegi ce se petrece.

20) La locul potrivit,la momentul potrivit,MAGICUL se intampla.

21) Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele.

22) Un zambet e ca 1000 de cuvinte.

23) Teoria zambetului:Ingerii nu plang.

24) Realitatea bate platourile de filmate.Viata`i frumoasa si fara efecte speciale.

25) Viata`i frumoasa.Asta cand o privesti din unghiul potrivit!

26) .Chiar daca unii nu ne lasa sa traim,privim inainte si ironic le zambim

27) Cand cuvintele esueaza,Muzica vorbeste.

28) Ai patruns vreodata dincolo de curcubeu ca sa vezi daca e colorat si-n partea cealalta?

29) Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.x

30) Cel mai bun motiv sa mergi la scoala: prietenii.

31) Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu "PRIETENI".

32) Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

33) Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat.x

34) Chiar dk el nu o sa-mi mai spuna " noapte buna" sau pe strada "buna",am prietene care ma suna sa-mi spuna " Fata,esti de 1000 de ori mai buna decat aia pe care o suna ":-J

35) [♥]Am capul printre norì , daR de aici este o panorama supebaaaa. [♥]

36) Hai sa fugim, sa evadam # Hai sa plutim, sa zburam # Hai sa zambim, sa visam # Hai sa traim si sa uitam!

37) Acorda-ti tie primul loc, NU greselilor! Nu spune stop, chiar daca te simti sufocata.Invata ca in orice rau exista si un pic de bine! Invata sa ai grija in primul rand de tine!

38) Am prea multe defecte,in fata acelora care se cred "PERFECTE".

39) Traiesc o poveste si visul e culoare !

40) Educata de destin,simt mult dar arat putin.

41) Hai sa refuzam Orice rOl pe scena regretelOr!

42) #º"Hai sa privim cu ochii inchisi`ce nu am avut curaj sa privim vreodata ! "º#

43) Spui ca nu mai sunt la fel, ca m`am schimbat,dar de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti cu'adevarat.

44) Traiesc intr'oO lume de vis,in care thotu e permis.

45) Nu te teme niciodata de umbre, ele arata doar ca exista lumina în apropiere!

46) Nu am nevoie de prieteni falsi,detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

47) Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat .

48) º " Ce tot le pasa pe cine iubesc?! Ce tot le pasa cu cine vorbesc?De ce imi spun cum sa traiesc?E treaba mea cum ma imbrac si doar a mea cum sa-ti vorbesc."º

49) º"Din 10 prieteni,5 sunt adevarati si la o problema inca 2 fac pasi."º

50) Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

51) Nu te schimba.Urmeaza'ti visele.Nimeni nu te poate opri, Nu ceda orice'ar fi.

52) º"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut , uita timpul ce`a trecut.Orice sfratsit e un nou inceput.:-x"º

53) Am nevOie d cineva,da n'am nevOie de Oricine,eO am nevOie dOar de cei care au nevOie de mine!, :X "

54) ºAzi ´ open y0ur`º eyes ;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´ . Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº p0tsi ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =pe~

55) * Nu conteaza ce a fost ,ci ce va fi de` acu` nainte *

56) Lumea v0rbesjte ´ pr0stii ´ ca sa ´ te schimbe ´ si minte ;-j ´, Numai ´ tu p0tsi ´ vedea dinc0l0 ´ de cuvinTeee! ;* ´

57) Prietenia-i un ocean pe care multi ar vrea sa-l treak,dar pana la malul celalalt majoritatea se ineak."

58) Sj e normal sa fiu aSa cand de la cei dragi , in loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci"!

59) ___[]~[:*]~ CeI cAre mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[ ]~___Vor dOAr sa mA scHimBe___PenTru cA vAD in miNe cEEa cE Ei nU vOr Fii niCioData [!]~[:*]~[]___

60) Nu am pacalit niciodata pe nimeni. Eu i-am lasat sa creada ce vor . S`au pacalit singuri !

61) Prietenii pe care`i am aqum pe lnga mine,m`ajuta,ma indruma s fac doar lucruri bune.Nu i`as lasa,nu i`as schimba pentru nimic [Sa schimbe prietenii pentru unii e un tic]

62) ` Si n`am sa uit. Cu ele am fost mereu si mi-au fost aproape cand dadeam de greu ! • `

63) • Nu sunt perfecta, dar de ce m'as schimba cand prietenii ma iubesc si asa? .•

64) )••Eu nu sufãr de nebunie,me bucur de ea in fiecare minut

65) >Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes [ ]

66) Pune stop cand te streseaza.Spune`i ca exagereaza.Nu`ntelege?Spune`i "PA" si se calmeaza

67) Ea? Ea este fata care candva adora sa stranga raze de soare intr-un borcan si in zilele ploioase sa le arunce prin jurul ei.

68) Si imi amintesc "ii am pe ai mei cu mine" Orice`ar fi "cu ei e un pic mai bine"

69) Este atât de schimbată;x! Exact qum ai zis tu ca nu o să fie vreodata!"

70) Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct!:X

71) иü мẫ ¢®ﻉží íη §†ªяє? иí¢í ø þ®σßℓﻉмå.иü мǻ ©яєđ иí¢í έü.Ъ® ƒєяﻉ§н†є`†з Ðﻉ žíüª íи ¢ª®є ø §å þяíиđ †üþξü

72) • Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schitzeze un zambet atunci cand esti trist.

73) • Zambeste, chiar daca ai sa cazi, chiar daca soarele apune si azi.

74) • Lumea asta te distruge, te induce in eroare, fura tot si apoi fuge, te raneste si te doare!

75) Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu .

76) • Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii, asculta bataia vantului .

77) • Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait, sa ti se simta lipsa.

78) • Si ce usor e sa zambesti, cand ai incredere-n ceea ce esti

79) Si maine e o zi si maine voi zambi. Chiar daca mi-e greu.Voi zambi mereu.

80) • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine, intotdeauna fericita daca treaba merge bine.

81) • Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri. Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri.

82) Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit!

83) Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare.

84) (Prietenii buni sunt ca stelele.nu ii vezi intotdeauna dar stii ca mereu sunt acolo.)

85) Prietenii adevarati tin la tine si sunt langa tine si la rau si la bine.Nu te barfesc pe la spate,ci te ajuta chiar in toate.

86) Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult,poate nici n`ai observat de la un timp,am mai crescut.

87) Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta!

88) De cate ori vad visele cum se sfarsesc ,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

89) Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

90) Sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X,care nu are absolut nimic special . Are zile in care parul ii sta ca naiba ,si zile in care arata extraordinar :X

91) Incearca sa induri tradarea prietenilor ipocriti,incearca sa vezi ceea ce este cu adevarat frumos si sa incerci s lasi in urma ta o lume un pic mai buna.

92) N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare,n-o sa uit ceea ce mi se greseste,o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie.

93) Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

94) Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea ![

95) ;x plαng ιn ħoħotє dє rαs , dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy ! '

96) Decat sa le dau satisfactie
Celor ce vor sa ma vada cazand !
Mai bine. ma daram singura ;]
Sh`o sa cad razand ! =]

97) # Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X

98) ▪Nu mai iert minciuni nu mai cred in cuvinte si doar privesc .Sunt ironica,doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare. ▪

99) Mi`e dor de inocenta ce caracterizeaza orice copil

Cand facem cate o prostie scapam intotdeauna subtil

100) Nu mi-am atribuit un rol care sa le placa.Mereu cand am fost trista am zis ca o sa treaca!

101) ->Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare .

102) Am o singura prietena pe care ma pot baza.Caci stiu ca daca voi cadea ea imi va tine perna.Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte

103) "T0cmai d` aia 0 s` schimbam f0aia, d` unde atat 0ptimism? Nuu` stii ca dup` s0are vne pl0aia? Sh s` anuntsa p0t0p, s` nuu`ncerci s` schimbi umbrela "

104) ""`Desi Traim In ALb Negruu.;x Nu ne impiedica nimic sa visam in Culori"

105) ` Sã n`ai incredere` in Nimeni` ! ●●` Regula numaruuu` unu`

106) N`as putea vreodata sa o las la greu!:X

107) " Buna " - Pff. asta era in generala. Acum e boboaca de liceu si e dementiala!

108) De atâta bârfã ne-am intoxicat`.Dar ştii`?omu`nebârfit e un ratat`. •›

109) da eu nu stau s`o asCult.asta ar fi culmea ` stii bine Ca.nu`mi pasa de ce ziCw` lumea :X"

110) [♥] Avem o miee de vise .[♥].

111) ♥ > Daca mama nu ne-a facut surori a stiut de ce.pentru ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene!> ♥

112) • N`am averi . am doar prieteni . Care ma` suna` sa`mi spuna : " Ai grija` de tine, bah`,te pup, noapte` buna ! •

113) Nenorocita La Propriu, Nebuna La Figurat, Irascibila Cateodata, Ironica De Placere, Ipocrita De La Mama Natura

114) Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat! Sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat!

115) Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.""Va iubesC "

116) Eu Asa Sunt . Asa Voi Ramane . Daca Ma Placi E Bine . Daca Nu . Obisnuieste`te"

117) Traiesc in tara minunilor si toti se intreaba: ''unde?vrem si noi!'', pai asta,ba nebunilor !

118) Ce fac e pura fictiune !

119) Qnd e fericita, surasuL ei n`are egaL :-x

120) Nu incerca sa ma convingi. Demonstreaza-mi!

121) Dezvaluie totul si ascunde atat de multe…Oricat de mult ai privi-o, nu o poti descifra in intregime…

122) Prietenia este umbra serii, care se înteţeşte odată cu apusul soarelui vieţii.

123) Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

124) Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

125) Ia`ti liber de la stress pentru o vreme.Nu`ti mai bate capu` uita de probleme.Fa cumva si mergi mai departe.Stii ca poti.Stii ca se poate.Sa privesti in spate n`are rost.Nu o sa mai fie ce a fost :-x

126) Am trecut prin foc inca o data. ca sa ajung acum sa merg pe apa.

127) .N`o sa renuntz` nici o fractziune de secunda,fiindca intotdeauna pierzi daca renuntzi` la lupta` .

128) [εїз] Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge , uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce` .

129) [εїз] Lumea spune ca nu poti zbura.E o minciuna, nu crede in ea !
130) Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!

131) [εїз] Nu sunt singura in ploaie si`n vant,am cei mai buni prieteni de pe pamant.

132) Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

133) Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu o prea intereseaza ce urmeaza •

134) • Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •?

135) • Peste toate trecem cu capul SuS • Ne avem una pe alta si asta`i mai PresuS •

136) `• Fiecare poveste are un sfarsit. Dar In viatsa Fiecare sfarsit are un nou inceput .•

137) Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar,decat atunci cand e soare.

138) Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut ?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit" ?

139) Au fost momente in care am fost gata sa renunt la tot. Mi s-a zis ca n-o sa pot. Ehhh,uite ca inca pot!

140) Si o sa fie bine` chiar dk mai avem pr0bleme` . iti`spun stai linistit`ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme` ! [

141) * Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

142) * Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?! Asta` i dOar parerea ta .;d`;x

143) Am sa trec si peste asta,ce va fi, va fi.Am sa strig iar 'Asta-i viata' e si maine o zi.

144) Realitatea` e mult prea dura atunci cand dai de greu ! Visele` se spulbura aproape instantaneu`!

145) De astazi va fi mai bine !

146) Spui` ca e` o copila`, si ca nu` itsi place asa`;| Dar asa` cum e ea,tsi-a furat inima`;;]

147) Acum mă uit pe geam şi zâmbesc . Că-s totuşi amintiri frumoase în care inca mă regăsesc.

148) Nuu` mai visa frum0s, realitatea este rece.

149) Äï нαßαʀ öÄяë?мαï pЯëcïS,τë đÖαʀë?Fαpτüł cα cëŁ мÄï ßüИ pяїëτëи νïɴë şï đïspαяë?º

M-ajuti sa trec peste momentele grele , tu esti cel mai frumos refren din toate piesele mele .
Doar tu poţi simţi tristeţea mea la telefon.
Ti-am mai zis si-ti zic din nou , nu fur inimi , le primesc cadou .
Fiecare baiat rau pastreaza-n suflet o fata buna .
Decolteul meu te face sa ma iubesti ? Nu multumesc ... poti sa ma parasesti !
Nu asculta prostiile ce le spun unii . Nu uita , tu pupi gura mea nu gura lumii.
El major si ea minora .
Iti spun pentru a mia oara , fiecare zi cu tine este extrordinara .
Cand e fericita , surasul ei n-are egal .
Tine tigarea pe buze de parca ar vrea un foc. Miroase bine si ruju` pe chistoc.
Asa e si va fi mereu , o fata buna langa un baiat rau.
Am plecat departe , in tari de lume uita-te , in tara iubirii pe continentul indragostitilor si in galaxia inimii tale , dar din pacate tu erai pe planeta altcuiva !
Si dac-ai fi un drog te-as trage pe nas si umbra de mi-ai fi te-as urmari la pas .
Esti pericol de frumos =pe~ !

Tu crezi ca te crezi in stare, da` esti departe . lasa

Sh orice as face eu.dupa mine esti mereu:X

Daca traiesti dupa ideea ca nu suntem perfecti, atunci prietena ta cea mai buna e c*rva, tu ce astepti?

Vrei o solutie? Simplu . pleaca ! [ Da ] Altii sunt deja acolo, hai incearca [ Pa ]

Ai fost un prost , nu trebuia sa o visezi , trebuia sa o iubesti !

Poate ... ai gheata la inima , sau gheata in pahar , da` recunoaste , ca ce vezi , te ingheata iar !

Daca ai nevoie de mine , numai sunt aici ...

Spui ca e o copila si ca nu`ti place asa , dar asa cum e , ea ti-a furat inima !

Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea

E prima oara cand se-ntampla-asa ceva .Dintr-o simpla prostie ai ajuns la inima mea.

Inca ma gandesc cum ma faceai sa te doresc.Acum nu stiu ce sa fac,Sa te iubesc sau sa te urasc?

Esti boboaca si vei fi aici pentru4 ani in acest oras
Sperand ca unul dintre absolventi sa se uite la tine si sa-ti spuna ca nu te-a mai vazut inainte:X:X:X

Ptr ca atunci cand ai 16 ani si cineva iti va spune ca te iubeste
Tu il vei crede

Oh , ce rusine , ce sfarsit mohorat dat unei zile perfecte

? La început mai mult ca sigur pare perfect. Spre final posibil totu' sa-ti para defect ! Sunt doar emotii ,,,

? N-are rost sa ma mai minti frumos. Stii ca totul are un cost . Tu vei fi mereu un top model de exemplu' prost...

nchide usa. Pune lantu. De azi nu mai vin acasa. N-am chef ca sa ne certam asa ca lasa !

Faze din astea sa i le faci lu' mata ! : )

aaaaa ! mi-e leneee .

A doua oara n-o mai fac ! Mi-am bagat mintile în cap . Si-mi pare rauuuuuuuuuuuuu !

Ah . nu mai conteaza . Oricum se duce dracu' tot ! . C'est ma facute ! . » Inocenta mi se fura ! » Plecata !

u ma judeca . dar eu mereu caut alt-ceva ! » Deja mi-e mai bine ! . Îti multumesc ca existi ! Te iubesc

The story must be continued . ASA CUM VREAU EU ! [

Sunt milioane de ganduri care ma bantuie acum. Acum dupa o zi grea in care nu credeam ca ma vei dezamagi. Nu sunt suparata, sunt dezamagita.

Ne prefacem ca totul e perfect dar aparentele înseala !

Daca nu acum cu tine atunci NICIODATA !

Da normal ! Dezamagirea si.a facut prezenta la un momendat !

Te`a durut cand mi-ai dat ultimul sarut ?

Mi.e dor de ceea ce iubeam.sau cel putin asa credeam!

Dak ai 14 ani. esti bortzoasa. Nu fi stupida! Konvinge`o pe ma`ta ca te-a naScut gravida`. ;;].

Asa prieteni s tot ai` D?`?e sa ?e ?l? !

Vantul`pOarta parfumuL tau spre miNe` . Aj vrea sa te pOarte pe tiNe! •

• Mi`e dOr de scumpetea meeeaa` •

Imi place ca esti unic.Imi place ca esti aparte.Imi place ca te simt aproape chiar daca esti departe.`

•TOt Ce e Bun în viatSa e Ori iLeGaL.Ori imOraL.Ori înGraSa`:]•

Dragostea e indiferenta celui de lânga tine,,,

Si ne laSam purTaTi de vaL.TOtuL e abSOLut nOrmaL`

uBeaM Sa tE ADOR ... aCum` iubeSC` Sa tE OMOR`!

Bog girls don't cry...

Ce a fOSt OData nu maI pOaTe fii. viSeLe pierDute nU pOt reVenii`!•

?Nu ma cunosti dar stii cine sunt.Iti faci treaba si pleci fluierand ca si cum nimic nu s`ar fi intamplat. Meriti un oscar pentru cum ai jucat!

Siii am terminat ko fazele nasoalee K m.am saturat PROMIT! [stii cine cunoajte si cine s simteee ]

Multe amintiri Ce`atunci cand sunt trist Ma fac sa zambesc Desi de multe ori Refuz sa cred ca iubesc.

Ma Exprim Ca Sa IntzeLegi MeSaJu __Eo Nu`s Mata Ka Sa`mi CEnzurezi In Fata Limbaju!

Asa ca ia'ma de mana...spune'mi unde am gresit!Sh'am sa incerc sa ma schimb.PROMIT!

-Iubirea adevarata o gasesti cu inima, nu cu capul.
-cu zambetul meu pot cuceri multe inimi.
-Stiu, am un talent nativ… sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ.
-Femeile vor sa fie iubite , sa fie ascultate , sa fie dorite , sa fie respectate , sa fie cautate , sa fie considerate de incredere si , uneori , doar sa fie tinute in brate.
-Aveam o naivitate exagerata cand visam . Credeam ca totul e atat de usor , ca-mi trebuie doar aripi sa zbor . Dar odata cu anii visele mor.
-Cand ceva care va place se termina sau pur si simplu pleaca amintiti-va ca frunzele de toamna nu cad pentru ca vor ci pentru ca a sosit momentul .
-Lumea are prostul obicei de a reamintii exact ceea ce ai vrea sa uiti .
-Viata e scurta,incalca regulile,iarta repede,saruta incet,iubeste cu adevarat,razi necontrolat,si nu regreta nimic care te face sa zambesti!
-Daca ai vazut o fotografie in care nu zambesc, trebuie sa realizezi ca viata mea nu e doar o poza, este un intreg film cu clisee total diferite.
-Arata-mi un erou si iti voi scrie o tragedie.
-Traiesc un sentiment de confuzie,foarte intens ce nu ma lasa sa vorbesc,actionez,gandesc corect.
-O minciuna spusa destul de des devine adevar.
-Am ziua de mâine de partea mea .
-Mereu aceeasi dar niciodata la fel!
-Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare !
-Am doua fatse si acum o dezvolt pe a treia!
-Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala!
-Sigur ca exista si dragoste la prima vedere, dar este intotdeauna bine sa mai aruncam si o a doua privire.
-Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape.
-Nu-mi plac definiţiile, dar dacă există o definiţie a libertăţii, ar fi aceea când deţii controlul asupra realităţii pentru a o transforma, a o schimba, şi nu de a-ţi fi impusă. Chiar nu poţi cere mai mult de-atât.
-Când eşti înzestrată cu un dar trebuie să fii cât se poate de egoistă. Nu-ţi poţi permite să dai voie prea multor lucruri din exterior să-ţi stea în cale.
-Mergi atent pe calea ta Lasa lumea sa spuna ce vrea Ei doar viseaza la tine
-Privesc fumul de tigare ce se ridica din scrumiera … Par doua trupuri inlantuite intr-un dans pasional … Inchid ochii si ma las dusa de valul care ma poarta deseori printre amintiri, trairi si senzatii, acolo in paradisul acela imaculat, pur, neatins de nimeni si nimic … Si ajung alaturi de tine, inconjurata de imagini debordante si pline de inspir.
-Ti-a venit taxiul du-te pe drumul tau ca tie nu tie bine decat cand mi-e mie rau.
-Deviez de la subiect cand prostii isi dau cu parerea si devin subiectiva cand ceilalti trec cu vederea.
-Pielea ei bronzata pune pasiune,vorbeste urat, dar face numai lucruri bune!
-Suport orice durere, orice problema depasesc, dar cand vad ca plange ea innebunesc` !
-Cred in puterea mainii ce o strange pe alta,in clipe de durere si in miracolul zambetelor si imbratisarilor spontane.
-Dimineata e o alta senzatie, o alta vreme, o alta ora, la care eu te-as saruta fara oprire.
-La prea multe sentimente nu pun botu,instinctul meu pervers ma face sa vad de la sine totul nu sunt marioneta ta imi voi atinge scopul multi ma copiaza ,putini ma egaleaza.
-Iti place numele meu si parul meu saten.Izti place chipul meu,iti place al meu ten.Itzi place ca n`am figuri si ca sunt naturala.Iti place ca sunt dulce,iti place ca sunt reala.
-Dacă eu mă adresez cuiva în cea mai pură engleză: "Vous etes, mon cher, le plus representable cretin au monde", iar el îmi răspunde că nu are chibrituri, rămân la convingerea că limba italiană îi este străină.
-Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori.
-Ce se spune despre aparenţe? A, da, că pot fi înşelătoare . Dar de cele mai multe ori, ce vezi, aia primeşti .
-E o poveste fără nume şi fără autor , Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor .
-Şi mâine e o zi , Şi mâine voi zâmbi , Chiar dacă mi`e greu , Voi zâmbi mereu .
-Voi rămâne aceeaşi fată cuminte cu un zâmbet uşor ironic care ascunde multe.
-Îmi permit să visez că pot s-ajung departe Căci gropile astea frate te trezesc la realitate.
-Eu nu am regrete , dar tot ce urăsc cel mai mult la tine , e faptul că te iubesc .
-adevaratele confesiuni nu se pot scrie decat prin lacrimi
-Un octombrie atat de trist si ea, la fel de trista! Pareau sa fie singurele existente care bantuie acest drum!
-Zambesc tuturor in modu` meu caracteristic.Am combinat cele 2 fete intr-un mod artistic.Nu vorbii de dracu` ca nu stii cand apar.Sunt mai aproape decat crezi,mai departe decat par!
-Degeaba va rugati nu o sa ajungeti in rai! Puteti sa pupati si fundu preotilor nu doar mana! Daca vorbesti bine si faci rau intruna!
-Si sta in casa trista,plange dupa el Doarme cu tricoul lui da' nu mai e la fel Si inca spera ca el va veni-napoi Priveste catre usa si in loc de unu vede 2 Si inca spera si lacrimile nu s-opresc Te viseaza,se trezeste plangand si e invers Parca totul merge prost.
-O sa ma duc zambind chiar si cand moartea ma cheama!

Ai în tine un aeroport de pe care vin şi pleacă zâmbete, Porţi tatuat pe obraz primul sărut, Ai ziua de mâine de partea ta, Ai caţi ani vrei tu să ai, Eşti...ce vrei tu să fi

Sunt o fata rasfatata,asta sti prea bine,dar fata asta rasfatata te iubeste doar pe tine

Ochi albastrii ca seninul, te imbata ca si vinul
RĂSPUNSUL ESTE:

Niciodata nu e prea tarziu! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu cand toti prefacutii se prefac ca stiu ridica doar degetu` mijlociu

Daca sunt subiekt d Barfa Tu cretino esti o tarfa

SchimBa tOt RaUl in Bine, ca Sh eu m`Am SchimBat Pt Tn

Eu Sunt Aeru` Sh Vantu` Tu Ejti Cerul Sh Pamantul Eu Sunt Dragostea Curata Tu Iubirea Adevarata

StOoP! GaTa GaTa, nu vreau sa ma fure altu` fura-ma tu ca'i maI bine ,ca si mie imi convine

As fi vrut sa te pastrez in inima, nu ma meritai iubire, uita`ma

uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu le lasa pe ele sa te intunece

lumea spune ca nu poti zbura e o minciuna, nu crede in ea

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza

dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi

Privesc in urma mea, vad, oameni razand Lacrimile sunt, parca sbulberate de vant Cand plang, ma rog la Dumnezeu , mereu Si-L intreb:"Oare, nu Vezi ce vad si eu?"

si totusi stie cum sa faca,cum sa ma tzina,Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acum nu ma mai intereseaza stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga,dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul

stii ca avem drumul nOstru pavat cu sperante si multe vise ce ne face sa'l vedem si cu luminile stinse O sa luptam sa avem ce n'avem vOm trece peste tOate doar TU si cu Mine

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine, asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel

pentru tine as prinde ploaia din cer

din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar

Ca m'a intarit "fata mergi inainte , o sa ai parte si de fapte , numai de cuvinte"

Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste, Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita, Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi

Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul

aici sunt si voi ramane numai pentru tine

Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era ? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era

Orice drum parcurs, e mai frumos in doi

Dac-ar fi sa am tot,ce ar putea avea cineva tot nu pot renunta,
Tot n-ar fi de-ajuns,tot ce am de spus
E ca fara tine pentru mine totul e nimic

Le poarta sufletului meu nu mai incearca nimeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata

Undeva, cineva se gandesta la zambetul tau si se bucura de prezanta ta in viata sa. Asa ca atunci cand esti singur, aduti aminte ca cineva undeva, se gandeste la tine

N`am iubit pe nimeni cu atat dor, si de-a fost ceva, a fost trecator

Si o sa fie bine chiar dk mai avem probleme iti spun stai linistit ca multe vin si trec chiar daca raman semne orice semn se vindeca dupa o vreme

As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine

maine de as pierde tot ,eu stiu ca in inima ta tot timpul voi avea un loc

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut

Femeile sunt creaturi menite sa fie iubite,nu intelese

Experienţa este numele pe care îl dau toţi greşelilor pe care le fac

Daca cineva nu a gresit niciodata, inseamna nu a incercat sa faca nimic nou

Bunul simt este o colectie de prejudecati adunate pana la varsta de 18 ani

Invata din ziua de ieri, traieste pentru ziua de azi si spera pentru ziua de maine . Lucrul important este sa nu te opresti din a pune intrebari

Dragostea e o sageata care-ti face rani de foc

Traiesc pentru tine pentru ca ma faci sa imi bata inima repede atunci cind te vad, traiesc pentru tine si nu imi pasa de ceilalti

Poarta`te Frumos cu Ea,Ca E Prea Mica Si Nu stie Ce Vrea Spune`i Da Cand Spune Nu Zambeshte`i Cand Itzi Zambeshte Cand Gresheshte N`o Certa Ca E Prea MiCa Si Nu stie Ce Vrea

poate eu nu stiu ce`i dragostea, dar d tine` m`a legat ceva

inima ta daca ar spune ceva, sufletul meu stii ca te`ar asculta

am gasit la tine ce lipsea in viata mea, vreau sa`mi fii aproape tu, numai tu, doar tu

sunt prea multe amintiri care ne leaga, si nu pot renunta

Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu

Din cauza ta sunt fericita

Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit Conteaza ca suntem de nedespartit

Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu

Ce te face sa crezi ca el era "The one" ? Ai crezut ca stai o viata ? Dar n-a trecut un an ? Ai pus prea mult suflet ? Nu-ti face corectie ! N-ai gresit cu nimic ? Deci ia-o ca pe o lectie !

Daca vrei sa ma cuceresti, Invata sa iubesti

AcCePtA`Ma FaRa NiCi1 ReGrEt, PrOmIt Ca O sA FiU SiNgUrU` TaU DeFeCt

OrIkT Vor uNii Nu Ne DeSpArTsIm, OriKt SpuN aLtSii Noi Ne IoObIm, AzI Ne CeRtAm K`aJa E DrAgOsTeA, MaInE SoArTa Ne Va ImPaCa

te iubeste dar iarta-l ca e baiat

O fata poate ierta cateodata un baiat care incearca sa o seduca,dar niciodata pe baiatul care rateaza o ocazie atunci cand i se ofera

Iubitule, Hainele si bijuteriile mi le cumpar singura ! De la tine vreau doar Respect

Nu VrEaU DeCaT sA iMi SpuI cA sUnT mAi BuNa Ca PrIeTeNa Ta

Zambetul este accesoriul meu preferat

Iubitule, daca vrei sa ma intorc e ca mine sau deloc

Ce rol vrei sa joc acum? Sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata
RĂSPUNSUL ESTE:

Iar am iesit pe strazi in casa nu mai rezist``` De astazi tin regim de vise`, sa te uit mi-am promis

Frize` Brize` o sa`mi fie dor de ale tale Crize

pentru unu sunt permisa.pentru restul interzisa

"nu sunt perfecta...stiu! am o gramada de defecte...da` n`am obligat pe nimeni sa ma accepte"

"suficient de matura ca sa stiu ce vrei...suficient de copila ca sa ma prefac ca nu imi dau seama"

Me faci sa vibrez de fiecare data cand ma uit in ochii tai. Sufar dar sunt mandra , inebunesc dar nu vreau sa ma tratez caci ar insemna sa nu te mai iubesc. Esti o boala dulce pe care o imbratisez cu inima mare deschisa.

Chiar crezi ca ma afecteaza!?`
Zambesccc.c din n0u`:X
asta`i t0t ce c0nteaszaa`.

O viata intreaga invetzi ca sa ajungi ceva, si cand crezi ca ai terminat, iar trebuie sa invetzi. Si daca mereu invetzi, cand te opresti, tot nimic nu esti. Si atunci iti aduci aminte ca ai uitat sa fi copil! De ce? FIINDCA INVataI!

Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec

Cele mai frumose lucruri nu se pot vedea sau atinge, ele se simt in adancul inimii!

Eu nu am reuşit să mă schimb până acum :-)

E atat de greu sa nu mai am loc in sufletul tau.

Fericirea e cea pe care eu n-o mai gasesc Dar o doresc ca pe ceva dulce dupa ce fumez.

Nu are rost sa trantesc usa la plecare, dar sti ceva? Nu'mi pasa ca te doare !

Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat !

pRin tine traieSc .deci nu inCeRca sa ma juDeci ,ca ai uithAt sa ma inveti cum sA fiU tare daca pLeCi

fac eU pe zMeu` da` thu ejty vaNtu`.faRa tine nu m`As putea inaLta .

avem caractere iMbibate`n org0liu , de` asta acum m0menteLoR de viS le purtam d0liU `

Te vreau mai mult cand nu`mi zambesti !

[ lasa sAbIA J0s . n` 0 sa vinDeci cu ea sufLeTe ] DraGOstea nu`i o luPta Tot ce incerc sa-ti explic este ca am un rasPunS astepT d0ar ziua canD o sa ai o intReBare de pUs /

Sunt partea din tine care stie ce e bine sunt c0pilul.co0pilUl din tine .

Ceea ce nu stii e ca Fetele Bune Prefera Baietii Rai->

[ 2 inimi imi vor rula la nesfarsit ,lumea asta e prea plina doar de prosti si proaste ce s'au iubit

"Nu estiprimu care pleaca ,Da` estiprimu sincer care`as vrea`ntr`o zi sa se intoarca

St geloasa cand tu vorbesti numai cu ele ,de fata cu mine .Desi stii ca te iubesc cat toate la un loc .in fineee.

[ mereu va fi una care sa planga dupa tine,da` nu eu scumpule !

S-ar zice, ca totul trece . Da` stii amice .Ca orice buba iti lasa cicatrice !

Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat

O simpla comparatie intre prietenii adevarati si prietenii falsi

'Lasa-i sa plece. Daca au ales sa te paraseasca, inseamna ca nu au fost niciodata acolo pentru tine'

Sarutul tau inca il mai simt pe buze, ma faci sa plutesc atunci cand imi zambesti, lasa-ma sa fiu langa tine, atunci cand te trezesti !

In rai fara tine e moarte e gheata, Si in iad langa tine e bine e viata ! !

Te iubesc si nu regret deloc

Te iubesc si asta e tot ce conteaza

Cine umbla dupa iubire, n-o va gasi

Acela care nu a iubit niciodata, inseamna ca nu a trait niciodata.

Nu distrug visele… injectez sperantza :X

Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti!

Sunt stele ce dispar in noapte, dar niciodata nu se sting, sunt departari ce par aproape si inimi tari care inving

Tu v-ei fi mereu langa mine, timpul ce trece v-a sta. Si rasaritul cu apusul. .poate se v-or saruta…

Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE!

"O simpla Aventura trece in doua luni… O dragostea la prima vedere trece in 2 ani…. O iubire iti schimba total viata…

Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani…

Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa iti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc…

Tot ceea ce se intampla ,se intampla mereu cu un motiv

Sa te indragostesti e usor...sa ramai indragostit cere efort

A B C D E F G H I J K L M mi-e dor de tine...

Constiinta vietii pretuieste mai mult decat viata

Pictura este poezie tacuta

Muzica exprima tot ceea ce nu poate fi exprimat in cuvinte, dar pe care nu poti pastra linistea

Muzica este ca luna in noaptea sumbra a vietii

Uneori, chiar si sa traiesti e un act de curaj

Viata este o aventura in iertare.

Pot auzi culorile .In mintea mea sa instalat nebuniaaa:X

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Da-mi 3 motive sa zambesc!"

Pentru ca doar tu . cu un simplu cuvant reuseai sa o faci sa zambeasca

Ai stii si tu daca te-ai privi prin ochii mei."

Ai tras adanc in piept aeru` de afara, si m-ai luat in brate pentru ultima oara

Viata merge inainte indiferent de ce-ai facut ♥ Zambeste si fii dulce la fel ca la inceput

Dar te`ai intrebat vre0data Cate`ai putea sa pierzi daca ma dai la o parte si nu ai s` ma vezi?

De azi am un singur scop! Sa pun fericirea mea pe primul loc

Acum cand e prea tarziu tu spui : Uite baa ea chiar tinea la mine!"

Cel mai rau… ma doare faptul ca ma doare…

Nu pentru acum, nici pentru candva… ci pentru atunci… cand ma vei uita!

Il iubesc … da` prostu` nu-si da seama …

Stinge lumina si aprinde-ma!

Copilul din mine te adora…

Sunt echilibrul intre dulce si amar…

Stiu, am un talent nativ… sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ…

Suntem piesele perfecte, dintr-un joc de sah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes

•Totushi ma admira pentru ca sunt copil si am o lume de vis si singura mea atingere il duce'n paradis ;x •
• Respectul ee cea ` ce primesti pentru ce faci` si eu din respect ma pish ` pe tinee . ;x •
• Un autograf` mai tarziu` love struck...acum o sa`tsi arat ce fata | reA | pot sa fiu` love struck Cu fitse si` cu aere` love strucko sa fii pe spate | FRAIERE` |` love struck •
Inca ma uit la poze,de moO'lt facute.Si realizez ca's doar amintiri pierdute'.oh go on
Tu mie ce sa`mi dai ?!? de unde dracu` inima ca n`ai
Sa Taci don't tell anyone cand vb eu´# .nu imi place ´ sa mintsi cand´ mint si` ;d eu´ .oh go on nu´mi place ;d sa nu #spui " pa " asta´# e replica mea winking !

Ajungi in vremea in care iti dai seama cat timp ai pierdut ca nu ai trait viata la momentul potrivit .

Ai da 1000 de stele de pe cer , sa poti zburda din nou , copile , ca un cerb .

Cand mana tare ti-o loveai , Cand noaptea singur tu cantai , cand mama iti dadea dulceata , si cand vedeai soarele-n ceata , cand te jucai cu alti flacai , impreuna si fratii tai , acum cu jale va amintiti , ca timpul a trecut subit .

Am lumea mea plina de culori , cu fluturi care zboara-usor , cu soare vesnic statator , cu miresme imbatatoare , si plina de caprioare . Lumea asta. Cine-o stie ? E am mea copilarie .

Plang acum ca vreau sa fiu mare . DAr o sa ma doara tare , ca lmea nu va ma fii ,ca atunci cand eram copil .

Dimineata ma trezesc ,si soarele il zaresc , asta este pozeia , asta e copilaria .

Daka as fi copil mama miar spune ca totu va fi bine, Dak as fi copil as lua o jukarie si mar inveseli, Dak as fi copil o gluma mar bine dispune, Dar nu sunt acum totu ma streseaza, as da orice sa fiu macar acum putin copil...

1. Eram doar un copil ce nu intelegea. Si tremuram cum n`am tremurat in viata mea. Am pus un pas in spate si inca unul.Strangand din dinti, inclestand pumnul.

2. Copilaria este INIMA tuturor varstelor!Spune-mi şi voi uita, arată-mi şi poate îmi voi aduce aminte, implică-mă şi voi înţelege!

3. Doreste-ti succesul si nu perfectiunea. Nu renunta niciodata la dreptul tau de a gresi, pentru ca atunci iti vei pierde abilitatea de a invata lucruri noi si de a inainta in viata.

4. Nu am o viata perfecta. Dar stiu sa iau din ea ce'i mai frumos.

5. nu merita sa-ti pui sufletul la picioarele cuiva ,merita sa fii desteapta si independeta, baiatul care te iubeste intr'adevar apare si el intr'un sfarsit.

6. Intotdeauna am cautat incredere si tarie in cei din jurul meu dar le-am gasit mereu in mine,acolo erau dintotdeauna.

7. nu iti ura propria viata cand simti ca totul e pierdut, e doar imaginatia ta pentru ca dupa fiecare lacrima urmeaza zambete , asa cum dupa fiecare furtuna urmeaza soare .

8. eram fericita candva, multe s-au schimbat.Cei cu care impartseam tot au intors spatele, au plecat ! cati ati ramas alaturi de mine ?! si catsi ma veti ajuta atunci cand cad sa ma ridic ?!

9. Copilul din mine are nevoie de îndrumarea ta. Ai de gând să-l abandonezi, când mai are încă puţin şi-şi realizează visul?

10. Iar universul meu, micuţ cum era încăpuse într-o cutie de bomboane.Avea suficient spaţiu pentru mine şi pentru visele mele.

11. Oare cati o sa sufere
sa cada din picioare?
sa faca remiza
cand joc eu un meci mare…
viatai ca 2 zaruri aruncate la intamplare…
sa te ridici, sa pleci dintr-o singura aruncare…

12. Priveste, citeste si invata, sa nu crezi ca viata e usoara.A mea s-a simplificat mult in ultima vreme, am ramas doar cu durerea inimii mele.

13. Tocmai scrii povestea unei despartiri,pui pe foaie lacrimi ce sunt si amintiri,orice ai spune acum nu mai vreau sa lupt,imi repeti intr-una ca te vei schimba,mi-ai promis mereu ca va fi cum era...orice ai spune acum nu mai vreau sa lupt,de ce plangi la nesfarsit? nimeni n-a gresit,da vin pe mine, ochii mei sunt goi n-au lacrimi pentru noi, lasa-ma sa plec.

14. Prefer sa ma descurc cu ce am , prefer sa nu tac, prefer sa nu las, prefer sa sper in continuare, prefer sa cred ca dupa nori urmeaza soare.

15. Sub haine, prin cearsafuri, in oglinda si in fata noastra nu ne putem ascunde de noi insine.

16. blocata intre 4 pereti.am multe de zis.vreau sa ajung acolo unde mi-am promis.restul-i ca un hoby dar totodata si un drog.incerc sa fac ceva.din lumea mea sa descriu tot.

17. Nu plange piesa nu s`a terminat,scena de final nu s`a jucat.Nu conteaza daca sala s`a inchis,crede in drumul ce ti s`a deschis.

Îti e dor de mine, Am dreptate? Pentru ca atunci când ai fost cu mine am trecut prin toate .

Si de fiecare data când încerc sa o las balta si sa uit de tot. Ma intorc.

Uita`te la ea, ce firava pare...dar uita`te in sufletul ei cate are!

Pe ea chiar o iubesc,a stiut mereu sa.mi spuna cand gresesc .

Uitate la ea si gandeste inca o data, Daca o lasi sa plece N-o sa se mai intoarca!

Regreti!ca te iubea dar tu spuneai:"sa faca el primul pas" si desi l-a facut de mai multe ori,te faceai ca nu vezistraight face

Si-am auzit ca ti-ai facut prieteni noi, se pare ca faci tot posibilul sa uiti de noi...

Esti diferita de toate si meriti sa te laud love struck` M`ai ajutat cand mi-a fost greu . de aceea meriti sa te aplaud

Eu sunt cine vrei tu, nu am nume, n-am adresa,nu trebuie sa-mi stii numarul.Eu nu sunt o oarecare, nu sunt Ea,nu sunt mai rea Sunt un semn de intrebare smug daca vrei,spune-mi asa

Sa iau partea pozitiva "Ma bucur ca esti bine ! " , sau partea negativa "M-am obisnuit fara tine ! " ?

Prietenii sunt ca ciocolata. Nu te mai saturi de ei.

Stiu, ca amici ne intelegeem mult mai bine dar ce ost au toate asttea daca nu esti langa mine

macar fii sicer ca mine spunemi daca mai iubit, si care de motivul pentru care noi ne-am despartit

te iubesc no sa te uit niciodata mai bine ca sa terminat poate te mai raneamn odata:-(

cu saruturi pasionale si atingeri fine (( un nume)) te iubeste si ii este foarte dor de tine

degeaba ma agit degeaba ma descarc e ultima mea piesa in care ma descarc.:-((

azi esti trista iubita mea si ma doare simt ca este vina mea iar tu imi zici ca mi se pare

stii ca ma lupt chiar daca sunt departe sufletul meu e acolo mami si nimk nu ne desparte

eu traiesc doua vieti difetite stii bine una cand sunt singura si una cand sunt ca tine

ia o sticla papusa servestete stiu ca nu bei dar obisnuestete

cred ca sunt un inger dupa cat sunt dde frumoasa ai da orice sa ma ai la tine acasa

imi misc trupul iti arat ce stiu danzsez iti arat cat de rea pot sa fiu

acum e momentul sa imi fac iubitul gelos el imi vb uart eu iui vb frumos...

te rog nu exagera ca dragostea ma cunosti de 5 min si v rei sa mi-a dai deja.

spunemi daca asta se numeste destin , m-am combinat ca tine dupa 3 sticle de vin

te stiu de 5 min si te vreau asa de tare , chestia e ca nu ma mai pot tine pe picioare

vaible la tristete, la lacrimi si tacere

Busy pentru fericire si speranta, avaible pentru lacrimi

At my desk cu nimeni/cu tristetea/cu mine

Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, ma odihnesc in singuratatea mea

Daca as spune ca nu sunt as minti, daca as spune ca sunt as face la fel , pentru ca o parte din mine e la ea/el, dar el/ea nicaieri

Ma gandesc la ce a fost si nu inteleg de ce, privesc la cum sunt si nu inteleg cum, ma uit in viitor si vad cum as vrea sa fiu doar ma uit

Sunt aici, caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt

M-am asezat pe genunchii singuratatii mele

Plang odata cu ploaia, zambesc odata cu soarele, iubesc soarele, dar e mereu ascuns printre nori

As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri

Maine va fi frumos, mai va fi mult mai bine, azi e doar azi

Colorand zilele mi-am dat seama ca am o pasiune pentru nuante: negru, mai inchis, foarte inchis

Azi e doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele

Frumusete exterior, zambet exterior, inauntru

Status pentru cel ce-l citeste, eu nu mai trebuie sa il citesc pentru ca il scriu si il traiesc in fiecare zi: tristetea e sora mea geamana, ma iubeste si nu ma lasa singur/singura niciodata

Iarna noptile se maresc iar zilele se micsoreaza, in sufletul meu e de mult iarna, o iarna polara

Viata mea e simpla: ma trezesc, lucrez, mananc si adorm intr-un ritm aproape nesesizat de tristete

Priveste, citeste si invata, sa nu crezi ca viata e usoara.A mea s-a simplificat mult in ultima vreme, am ramas doar cu durerea inimii mele

Daca plang lacrimez, daca iubesc te iubesc

O secunda as vrea sa te privesc , sa-ti vad ochii tristi de dorul meu si mi-ar fi de-ajuns

Daca as putea as zbura la fiecare lacrima ce plange in ochii tai pentru mine, as culege-o cu buzele si ti-as umezi cu ea gurita uscata de dor dar am uitat sa zbor

Sufletul nu mai poate fi racorit, doar obrajii aprinsi scaldati in lacrimi

Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici de unde doar strigatele mai amintesc de mine

Un status pentru cel/cea ce stie ca nu-l merita: Ai fost , vei fi si vei ramane aici in inima mea

Mi-ai spus ca ma iubesti, acum imi arati ce putin

Nu-mi spune nimic, e mai bine asa, as vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in noi

Sunt plecat/plecata culeg flori de tristete

Tristetea cuvantul care spune ca ceva nu e bine

Tristetea- o stare trecatoare, singuratatea- o stare

Singur/a si trist/a, nici nu cred in tristete! nici nu e nevoie, e chiar aici langa mine

Ce soare trist! ieri parca era mai vesela! nu ieri! de mult tare de mult

Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart nu se mai unesc, lacrimile care curg nu se mai opresc

u plang, plang pentru tine, nu gem, gem de dorul tau, nu ma injosesc, ma injosesc pentru tine… si nu imi pierd barbatia

lacrima de dama/ stropeste-o naframa/si-nchide o rana/ de dor.

inima zdobita/ de tine lovita/se-ntoarce la tine/cu dor.

cred totul si nu cred nimic/cred ca-am sa pot o data/ la pieptul meu ca-am sa te strang/ si tie o sa-ti placa.

mie frica sa spun ca nu mai esti, mie frica sa traiesc fara tine, dar cel mai frica e sa ma intreb ce s-a intamplat cu tine…

tristete amara/coboara si-omoara/speranta din mine/si tot.

daca as fi copil mama mi-ar spune ca totul va fi bine, daca as fi copil mi-as lua jucarie si as uita totul, daca as fi copil o gluma m-ar binedispune, dar nu sunt, azi toate astea ma streseaza, as vrea sa mai fiu macar acum putin copil…

credeam ca daca ai aripi: zbori usor si-ating un nor, dar eram cu capul in nori, zborul e periculos, depinde cu cine zbori…

azi sunt putin trist, probabil ca tristea e din afara, daca ar fi din mine as fi prea trist…

sa stii ca te iert/nu vreau sa astep/si chiar de ma doare/iubirea-i mai tare.

status de tristete, nu mai cred povete… /status de tristete, gand de batranete…/ status plin de dor, ranile ma dor… /status plin de dor, iar nu esti amor…

iti cer iertare , stiu ca nu crezi ca ma doare, poate daca ai vedem lacrimile mele care cad in fiecare seara pe perna m-ai crede, te rog iarta-ma…

01. Cioc-cioc ! – Cine-i ? – Berea ! – Intra !
02. A gresi este omeneste… totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste…
03. A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS !
04. Abia astept sa apari pe mess…
05. Abonatul yahoo Messenger nu poate fi contactat. Incercati mai tarziu. Sau mai bine nu.
06. Acuma m-am trezit ! Pa, ma culc…
07. Alti numara cate stele is, da eu cate nu-s… "
08. Am citit ca tutunul dauneaza si m-am lasat de fumat! Am citit ca alcoolul dauneaza si. m-am lasat de baut ! Am citit ca sexul dauneaza si? m-am lasat de? citit !
09. Am luat o razna… promit sa o dau inapoi…
10. Am un cap perfect patrat !
11. Angajez CLOWN. Rog seriozitate!
12. Arati asa de bine, incat era sa fac infarct!
13. Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot! acum citeste fara animale….
14. Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine, isi aprindea tigara… Doamne sa scap berea din mana nu alta…
15. ATENTIE daunez grav sanatatii !
16. Atunci cand te simti trist si descumpanit, gandeste-te ca odata ai fost cel mai tare si mai rapid spermatozoid dintre toti.
17. Ballentine`s Day !
18. Banii nu fac fericirea, o cumpara gata facuta !
19. Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari…
20. Bate si ti se v-a deschide… proces penal!
21. Beau bere… sa-l fac spritz pe Jack Daniel`s
22. Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis…
23. Brb, particip la olimpiada "100 de metri mers de alcoolist".
24. Buna ziua!Compania DUREX va anunta ca nasterea dumneavoastra a fost cauzata de o eroare tehnica. NE CEREM SCUZE!
25. Buna, sunt un virus romanesc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt in stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog, fii dragut, sterge un fisier de-al tau si pretinde ca esti speriat…
26. Busy…fac recensamantul la piticii de pe creier…DND ca iar le pierd sirul.
27. Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator… asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !
28. Calare… pe situatie!
29. Cand am sa ma fac mare, vreau sa ma fac macara…
30. Cand e cald judec la rece….berile!
31. Cand eram mic eram obisnuit sa-i fac cu mana domnului politzist…acum m-am zgarcit…ii arat doar un deget.
32. Cateodata stau si ma gandesc daca eu intr-adevar pot gandii…
33. Caut cu lumanarea… gasesc aproape orice !
34. Caut loc pentru. cershit…….cine ma ajuta sa gasesc primeste 40% din castig !
35. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara !
36. Ce dai bah, nu stii sa-njuri ?
37. Ce faci dom’ne? Uite bine, absolut nimic !
38. Ce statusuri aveti fratilor , v-ati facut cu totii filozofi ?
39. Ceea ce se afla in stanga acestui status se numeste barbatul ideal…
40. Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit.
41. Cine vrea plictiseala?…. o da eu pe gratis !
42. Cine`i harnic si munceste, are tot ce vrea. Cine`i prost si leneveste, are tot asa…
43. Coafez gaini…pret avantajos .
44. Copil tembel…pierdut borcan zacusca…
45. Cred ca imi place ceva… dar nu stiu sigur ce?!
46. Cu coasa printre vecini…
47. Cum mata sa spui ca portocala are gust de branza topita?
48. Curiozitatea ii impinge pe unii sa descopere America, si pe altii sa asculte la usa…
49. Daca ai portofelul gros, inseamna ca e plin de maruntis…
50. Daca ai vointa poti muta si muntii, daca ai creier ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza…

Gasite pe netlog. Pentru mai multe cititi tot articolul

51. Daca as avea SuperGlue… as lipi ID`ul tau cu al meu… sa fim impreuna si pe net !
52. Daca dragoste nu e…….atunci facem.
53. Daca esti bou si vrei sa te arunci de pe o cladire datorita unei fete , sa te gandesti inainte mai boule ca ai coarne si nu aripi !
54. Daca esti invizibil, poarta-te ca atare !
55. Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
56. Daca nu reusesti din prima, adio sarituri cu parasutaaaaaa……
57. Daca prostia ar fi amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada…
58. Daca toate masinile vin spre tine… esti pe banda gresita !
59. Daca vrei sa afli valoarea banilor, încearca sa te împrumuti.
60. De ce sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si sa zbori !
61. De ce taci ba?
62. Din motivul lipsei de bani si pentru ca Veronica ii facea fite, Eminescu intra intr-o perioada pe care mi`e rusine s`o spun…
63. DND – bunica la calc isi verifica mailu (Oo)
64. Do not disturb….connecting…. LOVE IN PROGRESS…
65. Don’t be sad… don’t feel blue… Frankenstein was ugly too!
66. Don’t play stupid with me… I’m better at it
67. Dus cu pluta… revin pe conducta
68. Dus…. peste 7 mari, 7 tari, 7 ape, 7 continente, 7 munti, 7 dealuri, 7 campii, 7 movile, 7 crevase, 7 lacuri, 7 izvoare, 7 pajisti, 7 orase, 7 cartiere, 7 blocuri, unde nici buzz-urile nu ajung…
69. Du-te tare vino lent si mai zici ca n-am talent !?
70. Ea: Da.
71. El :Hey estinoua(9) pe aici?
72. El: Nu vrei sa fi sasele(6) meu?…
73. Enervez…… in rate lunare!
74. Este bine sa lasi bautura, insa rau este sa uiti unde ai lasat-o…
75. Esti singura de 14 februarie? nu ai un partener care sa-ti ofere un cadou pufos, sa iti dea o floare, sa iti ofere pasiune, tandrete, sa iti spuna ca te iubeste, sa iti spuna la multi ani? .TAIE VENA…
76. Eu nu sufar de nebunie, ma bucur de ea in fiecare minut…
77. Eu sunt dovada vie ca omul poate traii fara creier !
78. Fac cinste plateste vecinu!
79. Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…
80. Femeia ta sta langa tine din lipsa de imaginatie !
81. Fetele cumintzi…scuipa….fetele rele….inghit.
82. Fetele imi bat in geam / nu aud am termopan…
83. Foaie verde magheran/M-a facut mama spartan!
84. Frek menta on-line !
85. Game Over…
86. Hello, welcome to my away message, how may I ignore you today?
87. I dont think, I just drink !
88. I started out with nothing… and I still have most of it! .
89. I was born intelligent! Education ruined me…
90. I will see you again… but not yet. Not yet !
91. I`em ãuei….pliz weit !
92. I`m the best so fuck the rest !
93. I’m mobile ca n-am pc…
94. Ia zi fa, iti iau o cola?
95. Imi infig cuie in plamani.
96. In afara de ceva mai ai de zis si altceva?
97. In caz de al III-lea razboi mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice !
98. In fiecare dimineata ma uit in topul celor mai bogatzi oameni din lume …. daca nu ma vad printre iei ma duc la munca!
99. Inainte sa-l gasesti pe Fat-Frumos, trebuie sa saruti multe broaste…
100. Incerc sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc…
101. Inchiriez camera la doua fete incadrate cu un singur pat.
102. Inot pe apa sambetei…
103. Intel inside, Idiot outside…
104. Inteligenta este o boala pe care nu multa lume o are !… Esti contagiat?
105. Inteligenta ma urmareste… dar eu sunt mai rapid
106. Intr`o lume undeva unde toata lumea bea….
107. Invata din greselile parintilor tai…… foloseste metodele contraceptive…
108. Iti place sa fii mângâiat? Sa fii atins si sa fii pipait? Si… sa fii încins? Îti place respiratia celuilalt lânga urechea ta? Sa îti respire pe gât sau pe fata? Îti place sa încerci pozitii noi? Sa începi rece si sa sfârsesti cald si transpirat?… Atunci mergi cu Maxi-Taxi !
109. Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni…
110. La femei e ca si la fotbal…. dai si pleci .
111. La munca, in chilotzi ?!
112. La o zgura de aer !
113. Lasa un mesaj pe propriul tau risc!
114. Lasati femeile sa vina la mine…
115. Le stiu pe toate…….da-s maritate!
116. Ma cheama Bogdan, dar prietenii imi spun BA!
117. Ma culc la ora 22:00 , ma trezesc la ora 6:00 , nu beau , nu fumez , nu ma droghez , nu`mi inshel prietena … dar si cand o sa ies din pushcarie….hmmmm
118. Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos…
119. Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama!
120. Majoritatea oamenilor sunt de acord cu cel ce-si tine gura !
121. M-am suit pe telegraf sa-mi scutur fusta de praf… politaiul m-a vazut, m-a certat si m-a…. batut !
122. M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la lucru, dar cand am vazut joi ca vine vineri… m-am gandit ca ce sa caut eu sambata la lucru cand duminica e zi libera ?! "
123. Mama prostilor……. e mereu gravida !
124. Mare e gradina ta doamne, si mereu isi muta gardul !
125. Merg pe gard, ma tin de drum, dau cu caini in bolovani, sa ma apr de dusmani…
126. Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
127. Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina…
128. Mi-am aprins becu sa sting lumina…
129. Mi-am luat de curand BMW X5 si l`am tunat pana l-am facut ARO !
130. Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru…
131. Mi-esti amica… iti sunt amic… ce zici te scot la un suc la plic ?
132. Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi…
133. N-am nici o problema cu alcoolul ?! beau, ma imbat, cad pe jos… nicio problema !
134. Napoleon e mort, Einstein e mort, Mihai Viteazul e mort ( si nici eu nu ma simt prea bine…
135. New status message…
136. Nu am bani d status i-am keltuit pe avatar…
137. Nu am probleme…. sau semne de dependenta. …am castigat intr-un capac de bere…. experienta!
138. Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint )
139. nU CiTi sTaTuS’u pRoStuLe…pReA TaRzIu,dEjA L-aI CiTiT…
140. Nu furati ! Parlamentarii nu suporta concurenta!
141. Nu lucrez in weekend-uri si in zilele care se termina cu " i "
142. Nu mai intrati pe mess , o sa ies eu din cand in cand sa va zic cum este pe aici…
143. Nu sunt complet inutil, celputin servesc de exemplu negativ pentru altii…
144. Nu sunt? Cautati-ma pe Google !
145. Nu te baga in lumea drogurilor… suntem si asa destul de multi…
146. Nu-l inteleg ce ghinion are…
147. Nu-s momentan la tastatura, dar daca tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud…
148. Nu-s….cauta-ma in dictionar!
a. femeie trebuie sa faca 70 de lucruri: 69 si cartofi prajiti !
b. gaina avea 2 picioare…in special pe stangul…
c. oaie…. doua oi…. trei oi….uite si magarul!
d. sticla de bautura iti scurteaza viata cu 4 minute…
e. tigara iti scurteaza viata cu 2 minute…
f. zi de munca iti scurteaza viata cu 8 ore !
149. Oare ce vroiam sa scriu la status?
150. Opriti Planeta, vreau sa cobor…
151. Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu !
152. Out of my mind, back in five minutes
153. Pap un mar, daca vedeti "idle" prea mult chemati salvarea, inseamna ca mi-a ramas maru in gat de la cat m-ati injurat.
154. Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri…
155. Pierdut nimfomana blonda, in bortbagajul unei dacii, ofer recompensa!
156. Pierdut prin gandurile fetelor, pentru a ma gasi dati search …
157. Pierdut tractor !
158. Plecat. daca nu sunt la paine, cauta-ma la oua .
159. Pot sa iti iau ceva de baut sau iti dau banii?
160. Prietenii falsi sa imi dea un Buzz…astazi fac prezenta…
161. Psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat…
162. Raspund greu , insistati!
163. Saracia ma impinge sa dau mailuri la Avicola Bacau si sa-i intreb daca nu cumpara si cocosei de marimea XXL – mi se raspunde ca e mult prea batran !
164. Scuza`ma… am observat ca nu m`ai observat!
165. Scuze ca nu te-am cautat dar mi-a mancat pisica mouse-ul si nu pot da click pe tine!
166. se gasi unul sa mute capatul mai incolo…
167. Sex instructor, first lesson free!
168. Shogorii stiu ce si cum )
169. Si marmota invelea marijuana in lenjerie intima sa poata trece granita…
170. Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
171. Sper sa prinzi muste la vara…
172. spersanutiiamulttimpsacitestistatusulasta
173. Stinge lumina, mai lasa doar o raza,…trage cortina… si sa ne facem varza.
174. Stire de ultima ora: Posta Romana a retras de pe piata timbrele cu DINAMO deoarece oamenii nu mai stiu pe ce parte sa scuipe
175. Strada se traverseaza oricum si pe oriunde, toata smecheria e sa tzii ochii inchisi…
176. Sunt 2 tipuri de oameni: Eu si cei cei care vor sa ajunga la fel ca mine!
177. Sunt departe, departe, foarte departe… in camera alaturata…
178. Sunt foarte sexy…. ma scoti la un Pepsy ?
179. Sunt mai mult decat Stepped Out… sunt si Busy ca I’m on the Phone si chiar nu stiu cand I’m going to Be Right Back!
180. Sunt perfect sanatos… mi-au spus vocile !
181. Tanar , chipes , cu bani multi , mashina scumpa caut status…
182. Tanara, draguta ,blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion!
183. ti-ai facut operatie estetica cumva? Caci am vazut azi la fereastra un cap de castravete in loc de cartof cum eram obisnuita…
184. Tocmai cand credeam si eu ca o scot la capat,
185. Too fucking busy….or viceversa ….
186. Traim intr-o era in care pizza ajunge la noi acasa mai repede decat politia !
187. Treaba lui Dumnezeu este sa va ierte. A mea este sa va aranjez intalnirea!
188. Trece lebedele-n zare… eu ma uit, ele dispare…
189. Tuturor celor care au aruncat cu pietre in mine…MULTUMESC…cu ele mi-am construit castelu’.
190. UiTeTe pE tAvAn sI aI sA VeZi uRmE dE cOpiTe dE CaL…
191. Unde’i unu nu-i putere la butoiu plin cu bere….Unde’s doi puterea creste si butoiu se goleste…
192. Unde’s doi placerea creste.
193. URGENT ! schimb Caiet A4 cu Audi acelashi model, rog seriozitate !
194. Va doresc o zi buna! Ceea ce nu cred…
195. Vad voci…
196. Vand Rotweiller. Mananca orice si ii plac foarte mult copiii…
197. Viata e atat de oribila… de cand te cunosc…
198. Viata e prea scurta ca sa bei un vin prost…
199. Viitorul suna bine , pacat ca nu raspunde nimeni…
200. Vino mama sa ma vezi…. muncitor la spatii verzi…. c-am furat si eu ceva si m-a prins politia!
201. Voi radeti toti de mine ca sunt diferit , iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel…
202. Vopsesc lampile de la T.V …. poate o sa vad color !
203. Vrei internet de 555 ori mai rapid? N-AVEM !
204. Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online?
205. When I go la brat cu tine Ma simt very magulit Caci are looking toti la mine Oh, I`m so, so fericit.
206. You are totul pentru mine And i want sa ne iubim Dar it`s difficult vezi bine Caci we nu ne potrivim…