| starlyy9 a întrebat:

vreau sa comand de pe un site un mp4, m-ar interesa in ce consta ' Super Saver Shipping'? am vazut ca super saver shipping costa doar 2, 38 $.
Si am vazut pe site ca 'Expedited Shipping ' costa mai putin decat 'Standard Shipping ' care dureaza mai mult. Nu prea inteleg cum transportul in mai putine zile costa mai putin.
Multumesc

1 răspuns:
| stakone a răspuns:

Ma la pret nu prea cred. si nu conteaza in cate zile vine.stiu ca vrei mai repede da daca dureaza mai multe zile nu platesti suplimentar.da media e de 4 zile. daca vine prin postabig grin