| smekera123 a întrebat:

Buna!
Vreau sa îl despart pe un baiat de o fata și nu știu cum,ei se cearta destul de des și eu vreau sa ii despart neaparat, nu știu cum sa fac,(sunt in clasa cu mine), helpp

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stai cuminte, nu te băga. Oala lor, borșul lor. Daca ii desparti, mai tarziu o vor regreta si te vor lua drept dușman.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa, daca ei nu vor sa se desparta dintr-o problema a lor personala.
Ti-as recomanda sa-ti evzi de viata ta si sa lasi pe altii in pace, ca invidia si rautatea care te domina, iti vor aduce numai necazuri in viata.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi lași singuri. În curând se vor certa.

| Anonim147943 a răspuns:

Buna. Cred ca cel mai bine este sa ii lasi singuri sa se descurce. Daca vrei, poti vorbi cu unul dintre ei despre ce crezi.