| Cairo a întrebat:

Buna,vreau sa imi cumpar un laptop dar mai bun, cam care sunt mai bune?
si ma refer si la placa video si restul? funda happy

3 răspunsuri:
| bozioru a răspuns:

Spune-mi pretul minim si pretul maxim pe care poti sa-l dai pe un laptop, iar eu iti voi da cateva variante.
Laptop de gaming cat de cat decent gasesti undeva in jur de 30 mil.
Daca esti gamer infocat si vrei o experienta aproapiata de cea din realitate, aici referindu-ma la third dimension gasesti undeva de la 55-60 mil in sus.

| anonimus20 a răspuns:

Laptop-urile de la Dell sunt bune!

| arianaregina10 a răspuns:

Http://www.cel.ro/laptop-notebook/?gclid=CMX89-uEqLICFYO9zAodZG0AAA
Acest site sau Laptopuri Asus http://www.koyos.ro/......-asus.html
Sunt foarte bune am si eu unul. FUNDA?