| CristinaCriss001 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un spray cu piper, pentru a il folosi impotriva agresorilor, deoarece de curand am avut o experienta neplacuta si vreau sa ma simt in siguranta pe strada.
Asa...am vazut pe net si am citit mai multe despre efectele acestui spray si cam ce pret ar putea avea insa nu doresc sa il comand de pe net si vreau sa stiu un magazin in Bucuresti unde s-ar vinde asa ceva.
Multumesc si dau funda.

2 răspunsuri:
| CristinaCriss001 explică:

Eu vreau sa ma simt in siguranta, in plus in fiecare zi ies la ora 7 seara de la liceu, uneori si la 8, si fac cam o ora pana acasa si in masini dupa cum stiti fiecare, se gasesc cativa indivizi care stiu doar sa isi tina mainile in buzunarele altora, nu mai vreau sa patesc sa ma urmareasca unul si sa fiu nevoita sa stau intr-un magazin pana pleaca, daca ma ataca pentru ca am toate motivele sa ripostez.

| MojooJoj0 a răspuns:

Il poti gasi in magazine de specialitate.Mai bine murgi cu t axiul sau insotita si nu noapte pe alei instunecate si nu te-ai gandit ca daca sunt mai multi agresori se vor infuria si o incurci? Nu te lega la cap daca nu te doare!