| RoRock56 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon! Nokia E52, ce parere aveti despre el? Este bun?

Răspuns Câştigător
| Andmanny a răspuns:

Sigur, face sa-l iai, si banii la fel

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Mi-am luat si eu un Nokia E 52 in februarie si pana acum de 3 ori a fost la service cu diverse probleme isi pierde semnalul, tastatura proasta si softul praf.Acum depinde si de telefon, si de ce nu si de noroc. Dar nu pot sa neg ca nu ar fi un telefon bun, conteaza la ce vrei de fapt sa-l folosesti.

| LoveGivesYouWings a răspuns:

E dragut e simplue e finut... buna alegere

| mateivali98 a răspuns:

Tu pentru ce il vei folosi cel mai mult? Pentru muzica, vorbit, internet?

| Dan_6508 a răspuns:

Am si eu un E 52 din Decembrie anul trecut, ce sa zic, l-am dus de 4 ori la garantie laughing si am auzit ca toti care au E 52 l-au dus macar o data la garantie, eu sunt multumit de el, nu mi-a mai facut nici o problema de vreo 7 luni, este un telefon ok dar eu cred ca pentru problemele de soft e putin cam scump whistling dar np oh go on