| florentina_9904 a întrebat:

Buna vreau sa imi dati exemple cum as putea strange bani sa particip la concursuri etc. cele mai multe dau funda ps :am doar 12 ani

Răspuns Câştigător
| myrunna13 a răspuns:

Buna. DEci poti strange bani, dar asta inseamna sa renunti la anumite lucruri. Se presupune ca oricarui copil parintii ii dau bani, gen 10 lei/saptamana. Tu nu trebuie sa ii cheltui, in afara de asta poti face treburi, gen sa dai cu aspiratorul, sa speli vasele si sa le iei parintilor o mica "taxa".winking succes.

1 răspuns:
| krusedsasuke a răspuns:

Cand le mai ceri bani parintilor, pastreaza o parte