| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi fac un videoclip din poze http://www.youtube.com/watch?v=H4r2EEfPtHA cam asa (adica sa imi tr si mie programul cel imi bun si mai simplu) plz ajutati-ma ...primul rasp corect primeste fundita si rasp folositor

MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| Laura456 a răspuns:

Moviemaker e cel mai bun si cel mai simplu de accesat

2 răspunsuri:
| koshmarul a răspuns:

Cel mai bun si cel mai nou si far inregistrari in plus, si care poti regla tipul pozelor, si sktie pe poze direct pe el e ProShow Gold

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar trebuie sa il descarc? as vrea ceva sa fac pe net si sa descarc doar videoclipul in pc ...se poate?