| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau costum de baie dar nu stiu ce sa aleg.Ar fi indicat sutien cu burete sau fara? Ce culori se mai poarta... dau fundita pentru cele mai folositoare rasphappy

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Am vazut un reportaj pe PRO TV despre costumele de baie la CSID happy. Spunea ca daca ai sanii mici iti trebuie ceva cu burete. Se poarta imprimeurile puternioce, combinatiile de alb si culorile puternice metalizate.

| traficanta a răspuns:

Daca vrei sa -ti iei costum de baie ia-ti ceva simplu care sa puna in evidenta corpul tau, nu ceva impopotonathappy

La sutien, eu sincer, il prefer pe cel cu burete[mareste volumul sanilorhee hee ] si, ceva simplu si accesibil, o sa gasesti multe modele in magazine.Eu il prefer pe ala care se leaga si in spate si la gat in spate happy

Asa, si la culoare, eu zic sa iti iei negru daca vrei sa te bronzezi, ca atrage soarelehappy

Sau alte culori deschise, precum rosul sau albastrulhappy

have fun.

| Dizzydizz a răspuns:

Galbenul se poarta de cand ma situ si ciocolatiul

:X
adica maro
iti recomand genul asta http://janorajmond.files.wordpress.com/2009/02/inna-hot-1.jpg

adica cu totul dar decupat in parti:>
e cel care se poarta anul acesta

| Diana498 a răspuns:

Daca vrei sa inoti ia-t fara burete; daca vrei sa stai numai pe plaja ia-ti cu... cred ca acum o culoare care se poarta este cyclam-ul happy Sper ca ti-am fost de ajutor!

| anonim96 a răspuns:

Buna! uite un site in care gasesti diferite modele mie una imi plac:)
http://www.starshiners.ro/produse/1134/costume-de-baie.html
fundita?:)