| Lumy_6708 a întrebat:

vreau sa imi schimb numele de pe conquiztador si nu stiu ce nume sa imi pun. vreau ceva in engleza...cine ma ajuta? dau fundita:*

2 răspunsuri:
| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Ok. esti fata nu? poti sa iti pui ceva in genu pisicuta daca nu pisicuta pysicuta deci incerci asa, daca nu iti place sa pui rockaritza sau ce gen de muzica iti place te rog nu manelista laughing) asa sau... IN engleza poti sa pui G1rl Fr0m H3eL, pr3tTy G1rL, n1ce g1rl, etc

sper ca ti-am fost de ajutor

:*:*:*:*

Funsitazzzaaa; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Red