| AnnaMaryaaa a întrebat:

Buna!:).

Vreau sa imi ziceti si mie status`uri ca am un blog si am pus foarte multe statusuri pe el. Dar n imi mai vine nici o idee:|...Ma puteti ajuta cu cateva idei.Sau daca vreti puteti sa lasati voi comenturi cu statusuri:d.

Blogu este http://annamarya15.wordpress.com:*

Va >astept:D

Răspuns Câştigător
| iuddavali a răspuns:

Incearca sa faci sa semene cu ceva interesant, nu o insiruire de semne, caractere... fa si tu o introducere dupa care pune 10-20 de statusuri pe o tema. si pune un titlu adecvat. uite un exemplu: http://stirist.com/statusuri-de-sfantul-vasile/ - e un exemplu. tu poti scrie despre orice altceva. dar am vrut sa vezi structura.
spor la idei!

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Dragut blogul, voi posta un comentariu.

| Rubiiiii a răspuns:

Cele mai faine :

~A fost frumos nimic de zis, dar cateaodata asa e scris, doi oameni care se iubesc cateodata se ranesc.
~N-ar fi frumos n-ar fi cinstit, sa nu recunosc ca te-am iubit, si-ar fi corect din partea ta, sa recunosti si tu ca m-ai iubit candva.
~Inima, inimioara ta, e ca un cub de gheata, nici soarele nu o mai dezgheata.
~Nu-i comoara-n lumea asta sa aiba valoarea ta, pentru mine esti tezaur, tu esti bogatia mea.
~Daca dragoste n-are fi, omul n-ar mai suferi, n-ar mai plange cum plang eu, iubire de dorul tau.
~Nu stiam ce-i fericirea daca nu te cunosteam, dar ti-am intalnit privirea si ce fericire am :X.
~Te-am iubit odata dar tu niciodata, te-am iubit candva tu niciodata-n viata ta, nu-ti dai seama ce iubire ai ratat, m-ai avut in palma si m-ai aruncat.
~Nu mi-e bine langa tine, maine am sa plec, imi iau prietenii cu mine ca vreau sa petrec.
~Nici o femeie din lume nu m-a :* sarutat ca tine.
~Esti o zana norocoasa, esti pericol de frumoasa smug.
~Esti un macho, esti un boss, esti pericol de frumos.
~E mai bine fara tine, e mai bine pentru mine, las' ca trez si peste asta, te uit si cu asta basta.
~Iti place gurita mea, cu aroma de cafea, de cafea braziliana ce vezi numai in reclama.
~Vreau sa beau in seara asta, cu prietenii mei, in cluburi si discoteci cheltuiesc bani grei, fac cinste la toata gasca ca asa ma simt bine, ca atunci cand nu am eu ma cinstesc ei pe mine.
~Barbatul ideal are masina, tanar, musculos, vorba putina, hainele toate de firma, nevasta, o amanta si o vila cu piscina.