| alexutza697595 a întrebat:

Vreau sa instalez pokerstars in calculatorul cuiva si dupa ce instaleaza si deschid fisierul de poker spune "signature expired or wrong time settings". Si nu merge chiar daca dar unistall la toate fisierele de pokerstars din calculator si il iau si instalez iar. Sigur e ceva din pc. Dar nu stiu ce. Aveti idee?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Asa e! E din pc.Asa pateam si eu cu un program! Da click pe ceas si vezi acolo daca ai ziua si ora corecta, dar si zona geografica si poate faci si un update.Bafta!

1 răspuns:
| DaDaAndrei a răspuns:

Normal nu ar trebui sa se intample asa ceva ai umblat pe la setari dar cel mai bine e sa faci cum a zis colega de mai jos... pune time zone corect sau si da un update happy