| Millanteria a întrebat:

Bună!
Vreau să inventez ceva poveşti, dar nu prea am idei. Mă refer la poveşti din astea de adoleşcenti. nu gen "Capra cu trei iezi" sau altele laughing. Ma gandeam: O fata care merge in padure si... Nu stiu.am ramas in pana de idei![scuze pentru categorie]
Merci anticipat!

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Uite daca si eu compun multe povesti am chiar si caietul meu si am scris una si pe blogg. Mie imi plac povestile de dragoste care se termina ori cu un sfarsit d'ala tragic de mor aman2 ori ca au trait fericiti pana la adanci batraneti. Uite momentand iti dau blogg-ul sa citesti se numeste " ti-as da si inima " e o poveste despre un baiat care are nevoie de transplant de inima si nu se gasea o inima si s-a oferit fosta lui prietena care il iubea enorm de mult si ca a imormantat-o pe ea si.mai departe citeste si tu e frumoasa

http://vviviluka.blogspot.com/ poftim. Vezi si tu k e niste chestii pe acolo cum sa citesti in palma dictionarul femeii pentru barbat statusuri si cauta mai jos si povestea.

Si daca vrei o sa mai bag si una cu sfarsit frumos ca sa te inspiri tu.
Dar credem aprima poveste care am facut-o cu toate ca a fost cam lunga dar totii care o citeau plangeau pe ea si in momentul de fata daca ma duc si o citesc plang pe ea