| traiescinlumeaviselor a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva. vreau sa imi instalez jocul sims si nu stiu cum.pana acu de 2 ori l-am downloadat si niciodata nu mi-o mers. putin ajutor va rog!

Răspuns Câştigător
| cappodonna a răspuns:

Deci; in primul rand trebuie sa vezi daca ce ai downlodat trebuie sa fie arhivat in winrar daca nu ai winrar downlodeaza winrar ca altfel nu ati merge; dupa ce dezarhivezi jocul din winrar trebuie sa vezi daca are imaginea ISO; daca o are, iti trebuie Daemon tools (un program care ajuta jocul sa ruleze); pentru asta
http://www.videotutorial.ro/? pe=368
o sa te ajute.SUCCES