| alissuk a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu un lucru si acela ca joi plec la spital si nu stiu ce sa i.au cu mine sa nu ma plictisesc ca o sa ma internez sad si nu am laptop si nu stiu ce altceva as putea lua, ce ziceti? vtreau idei va rog! :d :*

2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
-mp3
-telefonul mobil
-o carte
-aparatul de fotografiat
Însănătoșire grabnică!

| nicolicipici a răspuns:

Sory! ce ai patit...:'( poti lua un oracol la tine sa il poti completa, un aparat foto sa iti aduci aminte, sa le arati prietenilor tai prin ce ai trecut sa aiba grija de tine telefonul [daaca ai] funda? jocuri, puzzle, mp3, multe o carte sa citesti eu asa am luat ce ti-am spus si tie :* insanatosire