| bl0ndha a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine daca puteti, prietenul meu vrea sa ma schimb, vrea sa fiu mai tandra, dar nu stiu cum vrea el sa ma schimb, vrea alinari de la mine. nu stiu ce sa fac ca sa fie bine va rog frumos sa ma ajutati. nu stiu cum sa ma schimb. spuneti-mi voi. va pup

Răspuns Câştigător
| TraficantaDeFunde a răspuns:

De ce sa te schimbi? Nu stiu ce prieten ai tu. adica el ar trebui sa te accepte asa cum esti.Plus ca fiecare persoana e speciala in felul ei, nu putem fi toti la felsad Eu nu mas schimba pentru nimeni...pentru ca sunt cea ce sunt si sunt multumita happy Fi tu insuti si vei vedea ca va fi bine big grin

2 răspunsuri:
| Elif_5080 a răspuns:

De ce sa te schimbi?
aa cred ca vrea mai multe nopti cu tine an pat

| alup a răspuns:

Mersi de sfat te rog daca am nevoie de ajutorul tau pot apela la tine?