| skinnylove a întrebat:

vreau sa ma tund insa nu stiu ce sa incerc. am avut parul f scurt insa nu prea mi-a placut... acum mi-a crescut si astept sugestii :D. Am parul un pic mai jos de umeri, fata ovala si breton intr'o parte. Acesta este linkul de hi5 : http://dianna1596.hi5.com

Răspuns Câştigător
| EuSiCuMine a răspuns:

Buna. Dupa poze tie ti-ar sta super-tare daca ti-ai face breton drept dar un pic mai lung, sa-ti cada un pic pe ochi; te-ai fila si te-ai tunde in scari. Parerea mea. Oirucm eu zic ca ti-ar sta beton asa

3 răspunsuri:
| emaalexandra97 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, dar pana la urma m-am decis.cand te duci la cuafor, la frizerie, unde te duci, ii zici sa te tunda in genul tau, in asa fel incat sa ti se potriveasca.eu asa i-amspus la coafeza si mi-a facut o coafura super.

| mleeky18 a răspuns:

Buna! in primul ai un par superb si culoarea e frumoasalove struck
ti as recomanda sa il filezi mult si sa te tunzi stil ''gherutza'' cu acel V la spate si fara bretonhappy

| Andrux a răspuns:

Si eu sunt de parere ca ti-ar sta bine cu breton drept...